Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
etoturca

11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 13:05

outlander2 10/10puan..

F_A_R_U_K

11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 13:23

Chiko: 10 üzerinden 8 verebileceğim güzel bir film...
Alıntı:
Özgün ad Chiko Yönetmen Özgür Yıldırım Yapımcı Fatih Akin Oyuncular Denis Moschitto Volkan Özcan Moritz Bleibtreu Reyhan “Lady Ray” Şahin Yapım yılı, ülkesi 2008, Türkiye Almanya Yapım şirketi Medyavizyon Film Dağıtım şirketi Medyavizyon Film Dil Türkçe Cins Sinema filmi Tür Aksiyon Renk Renkli Konusu Chiko ve en iyi arkadaşı Tibet’in hayatı, onların hayallerini süsleyen her şeyi kontrolü altında tutan uyuşturucu satıcısı Brownie ile tanıştıklarında değişmeye başlar. Chiko, Brownie’nin güvenini kazanmak için ne gerekiyorsa yapar ve çok geçmeden onun sağ kolu olur. Ancak Tibet, Brownie ile takışınca, Chiko kendini tehlikeli bir dengeyi korumaya çalışırken bulur

http://video.google.com/videoplay?docid=-24393914 ...&hl=tr

Cem Ergezen

11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 13:39

chiko'yu izlemiştim.

gerçekten heyecanlı ve sert bir film.biraz scarface havası var diyebiliriz.filmde oynayan alman oyuncu moritz bleibtreu ülkesinde epey ünlü bir isim ve das experientment-deney adlı tuhaf ve gizemli filmden kendisini iyi hatırlıyoruz.

http://beyazperde.mynet.com/film/3962/arama/Chiko

faruk beye teşekkürler bu film için.

Rabia Aydın
11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 13:57

OSMANLI CUMHURİYETİ : 10 /10
ISSIZ ADAM : 10/0
MURO : 10/8
DESTERE : 10/7

Burak Yılmaz.
11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 14:09

RECEP İVEDİK 2
10 üzerinden 7

Paparazzi
11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 14:32

RECEP IVEDIK 2

10/10

selma gürbüz

11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 14:36

RECEP İVEDİK arkadaşların ısrarı üzerine gittik keşke gitmeseydim bana çok sakma bir o kadarda kötü geldi. hani derler ya belden aşağı çalışmış hiç beğenmedim zaten bu da gösteriyorki türk flimleri artık yapısal olarak bozuluyor bu tarz filmlere ilgili bakanlıklar nasıl oluyorda izin veriyorlar hiç anlamıyorum türkiye de canım memleketimde işlenecek konu kalmamış gibi bunları izliyoruz tabi herkesin espiri anlayışı farklı der gibi sesleri de duymuyor değilim

Paparazzi
11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 14:47

DORUDA KARDES ARTIK BIKTIK ASK FILIMLERINDEN FILAN

RECEP IVEDIK KOMEDI FILMI TABI KEMALSUNAL IN FILMERI KADAR OLMASADA BU MILLETIN ARTIK GÜLMEYE IHTIYACI VAR

UMARIM BIRGÜN biri cikarda aksiyon filmi yapar cok para harcar

bakiyorum tüm filmler türkiyede cok ucusa yapiliyo bakin arog a okadar para harcandi ama effekler filan hic uymamisdi

Anıl Türker
11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 17:19

Güneşi Gördüm filmi bence kusursuz,harika bir film olmuş.İzleyenler izlemeyenlere izletsin

Mehmet Gezen

11 yıl önce - Sal 31 Mar 2009, 17:21

Alıntı:
RECEP İVEDİK arkadaşların ısrarı üzerine gittik keşke gitmeseydim bana çok sakma bir o kadarda kötü geldi. hani derler ya belden aşağı çalışmış hiç beğenmedim zaten bu da gösteriyorki türk flimleri artık yapısal olarak bozuluyor bu tarz filmlere ilgili bakanlıklar nasıl oluyorda izin veriyorlar hiç anlamıyorum türkiye de canım memleketimde işlenecek konu kalmamış gibi bunları izliyoruz tabi herkesin espiri anlayışı farklı der gibi sesleri de duymuyor değilim

Size katılıyorum.Komedi filmlerinde gerçekten de kolaycılığa kaçılıyor.Bu filmlerin tek malzemesi bol küfür ve argo sözler.Ama Arog'u farklı bir yere koymak gerek.Cem Yılmaz bu işi biliyor.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET