Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Uludağ - Yaz
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 2
Barış

16 yıl önce - Pzr 31 Ekm 2004, 00:30

12 ay boyunca karın erimediği yerlerin fotoğraflarını aşağıdaki linkte görebilirsiniz:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=9333

Kartal
15 yıl önce - Sal 08 Şub 2005, 23:21

Bu oteller sadece kis sezonunda mi acik?
Yoksa yazlarida orada kalabilinirmi?

Ben dag ve orman gezintilerini cok severimde.
Temiz havaya bayilirim.
Hem de insanin kondisyonu icin de cok iyi daglik ver ormanlik yerde dolasmak.

Ebru K.Türk
15 yıl önce - Çrş 09 Şub 2005, 13:04
burası neresi, ben kimim, orası da nerden çıktı :)

Hani bazen yılalr boyu önünden geçtiğiniz halde bir gün kafanızı kaldırıp bakınca farkettiğimiz güzllikler vardır ya. aa! Burda böyle bişey mi varmış deriz ya. işte bu fotoları görünce öyle oldum.

Artık barışın fotoğraf çekmekdeki yeteneğinden midir? yoksa gerçekten bu kadar güzelmiydi oralar bilemem ama kendimi birden isviçre/davos'ta gibi hissettim. Ne bileyim türkiyede sanki bu tip manzarakar olamazmış gibi geliyor hep. Sanki dağ yamaçları, ormanlık alanlar oldumu illede içinde çirkin gecekondu kılıklı, rastgele yapılmış binalar olmalıymış gibi geliyor..

Ellerine sağlık barış..

Barış

15 yıl önce - Pts 14 Şub 2005, 14:32

Uludağ'daki oteller yazın genelde tadilata girerler ya da kongre turizmi için hizmet verirler.
Genelde kapalı olurlar yazın...
Ancak Sarıalan bölgesinde bungalow tarzı kalabileceğiniz yerler mevcuttur.
Çadır da kurabilirsiniz

Eğer Uludağ'ı sadece oteller bölgesinde ibaret sanıyor ya da biliyorsanız çok yanılıyorsunuz.
Uludağ'ın asıl güzellikler daha ücra köşelerde saklı.
Çoğu kişi Uludağ'daki krater göllerini bilmiyor.
Oysa kanımca Uludağ'ın görülecek en güzel yerleri buralardır.

Volfram madenleri de bence görülmelidir.
Şu an terkedilmiş olan bu madenler insanın içini ürpertiyor.
Korku filmi çekmek için bence kusurusuz bir plato edasında

Van'dan sevgiler...
Şafak: 3 ay

turkergulener
15 yıl önce - Prş 24 Şub 2005, 15:07

Bence Uludagin yazin ayri kisin ayri bir guzelligi var. Uludagi sadece kisin gorenler yaz aylarinda mutlaka -ozellikle Sarialan bolgesini ziyaret etmeliler. Sarialan olarak adlandirilan bolgenin sonunda ufak bir dere vardir. O derenin suyu yazin kurur, orayi gecerek ilerlediginiz zaman buyuk cayirlik bir alana gelirsiniz oradan orman icerisinden oteller bolgesine giden patikalar vardir. Trekking icin kesinlikle tavsiye edilir. Yalniz yaninizda yollari cok iyi bilen birisi olmasi gerek yoksa kaybolmak isten bile degil.

sayfa 2
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA