Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
MUSTAFATOR

11 yıl önce - Çrş 11 Mar 2009, 23:15
Atatürk'ün Adana'ya Gelişinin 86. Yıldönümü, Mustafa Tor'un Demiryolları Fotoğraf Sergisi

ATATÜRK'ün 15 Martta Adana'ya Gelişi Sebebi ile İstasyon meydanın da kurulan TCDD sergi çadırında yine bana ait 'Toroslarda Demiryolu sergisindeki 52 adet fotoğrafla beraber 100 yıl önce Belemedik de çekilmiş olan 8 adet fotoğraf'' sergilenecektir.
Fotoğrafların bir çoğunu zaten biliyorsunuz bazıları aşağıda.

15 Mart pazar günü bütün gün oradayım,bütün arkadaşlar davetlidir .Gelemeyen arkadaşlar için bu başlık da, gereken bilgi ve gelişmeleri paylaşacağım.

En son MUSTAFATOR tarafından Prş 12 Mar 2009, 10:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali Birlikdoğan

11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 00:19

mustafa abicim mutlaka gelmeye çalışacağım böyle bir olaya seninde imza atman ve bu günde sana ve senin yapacağın etkinliğe destek olmak için kesin yanındayım

Ümit Gürbüz
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 00:31

Sevgili Mustafa TOR Abim;Atatürk'ün Adanaya gelişinin ve Adana halkını selamlayışının 89.Yıldönümü vesilesiyle T.C.D.D katkılarıyla el emeği,göz nuru çalışmalarını yine sevgili Adana halkıyla buluşturmaya geliyor.
Daha önceki sergiden sonra bu serginin de güzel bir hava içerisinde geçeceğini umuyorum.Atamızın da anılacak olması bu serginin önemini bir kat daha artıracağa benziyor.

Hiç şüphe yok ki;nostaljik Adana ve günümüz Adana'sı fotoğrafları sergiye katılacak değerli Adana halkının ve misafirlerin beğenisine sunulacak.İşte bu çok güzel bir olay olacak.

Başta sergiye destek veren T.C.D.D Adana Şubesine ve çalışmalarıyla birçoğumuza örnek olan sevgili Mustafa Tor abime bu sergi süresince başarılar diliyor ve nice sergilerinle fotoğraf sevdalılarıyla buluşman ümidiyle.!Başarılar dilerim,yolun açık olsun Mustafa Abicim.

Adana'ya gelişinin 86.Yıldönümünde seni saygı,sevgi ve şükranla anıyoruz.!

moguzhan
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 00:34

Demiryollarının gizli köşelerde kalmış güzelliğini ortaya çıkaran ve paylaşan değerli Mustafa abime yeni sergisi hayırlı olsun. Özellikle biz, yeni nesiller, demiryollarını nostaljik ve zamanını doldurmuş bir ulaşım aracı olarak görüyorduk. Benim için demiryollarını hatırlatan unsurlar tarih kitapları ve kentlerde nadide bir obje olan garlardı. Bir de rayların götürdüğü yerler varmış. O yerleri bizlere elinden geldiği kadar göstermeye çalışan başta Mustafa Tor abime ve diğer tüm dostlara teşekkür ederiz. Devamını heyecanla bekliyoruz.

Eminim ki bu sergi de hakettiği değeri görecektir. Fotoğraflar da zaten artık bizlere hiç yabancı gelmiyor. Birçok kareyi canlı olarak görmesem de, bu hissi yaşatacak boyutta fotoğraflar çekilmiş. Bence bu sergiye de gidemeyenler çok şey kaçırırlar. Herkese gitmelerini tavsiye ederim.

Tekrar tebrikler Mustafa abi.

SerhatAdn

11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 00:34

Mustafa abi bu sergide de yanında olmak bana mutluluk verecek orada görüşmek dileği ile

Nadir Yılmaz

11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 01:20

Emek vererek ortaya çıkaradığınız fotoğraflar için teşekkür ederiz.Şimdiden kolay gelsin.Görüşmek dileğiyle.

Adil DURUKAN
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 11:09

Mustafa Bey sizin buaçtığınız 2.sergidede büyük emekler sarfederek o doğa harikalarını bizlerle paylaştığınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır.
o gün orada bulunmaktan zevk alacağım.
Adil DURUKAN

Mustafa SESIGÜZEL

11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 13:08

Evet, çok şey kaçıracağım çünkü gidemiyeceğim ! Ama "wowTURKEY" 'in ve hepinizin sayesinde gitmiş gibi olacağım.
Milletimizi ve Vatanımızı yeni yeni keşfeden birisi olarak sizlere çok teşekkür ederim.
Ne mutluymuş... "Türküm" diyene !

emrullah
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 18:47

Sevgili Mustafa Abi bizlere sunduğu güzel fotoğraflarını şimdide halka açarak hemde anlamlı bir gün adına gerçekleştirerek yine güzel bir işe imza atıyor.Acaba diyorum İstanbul'dan Adana'ya şöle sabah gidip akşam gelebileceğimiz bi sefer varmı(trenle)?Hani diyorum belki zaman ve durumumuz müsait olursa hem Adana'yı görmüş oluruz hemde bu güzel sergiyi bizde izlemiş oluruz.

ahmet.ersungur
11 yıl önce - Prş 12 Mar 2009, 21:22

Pazar günü Mustafa abinin sergisinde sanırım küçük çaplı bir buluşmada olacak gibi,nede olsa bu görsel açıdan mükemmel sergiye tüm wowTURKEY Adana olarak katılacak gibiyiz.
Artık sergi sırasında Mustafa abi bir yere ayrılamaz ben de yeni hızlı trenimizi hayırlayıp bir Adana-Mersin-Adana yaparım.Gelen olursa hep beraberde bir Mersin yaparız.
Şimdiden Fotoğraf sergin hayırlı olsun Mustafa abi

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET