Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Sal 06 Tem 2004, 11:02
Güzelbahçe tepelerinden Karşıyaka ve İzmir Körfezi

Tanri ormanlarimizi korusun

(+)

(+)

YVY

En son Yuzbasi Volkan Yuksel tarafından Prş 15 Tem 2004, 17:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ümit
15 yıl önce - Çrş 07 Tem 2004, 12:38

İzmir'i hiç bu açıdan görmemiştim. Yolunu bulabilirsem birgün ben de oralara gitmek isterim. Güzel resimler Volkan.

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Çrş 07 Tem 2004, 14:42

Tesekkurler Umit,

Buraya Cevre yolunun Limontepe ayriminda bulunan kopruden, Batiya dogru ilerleyerek ulasmak mumkun. Guzelbahceye ve radarlara ulasan bu yol uzerinde cok guzel bir doga var. Aslinda cok bilinen bir yol olmamasi belki korunabilmesi icin daha iyi.

Resimlerin cekildigi yerdeki yukseklik yaklasik 1000m. Tepelerin uzerinde teleferik ve asagilarda baraj golunun kucuk bir bolumu gorulebiliyor.

Mehmet YASA

15 yıl önce - Çrş 07 Tem 2004, 17:06

Harika fotoğraflar, eline sağlık Volkan Yüksel, yine show yapmışsın Sanırım Tırazlı diye bir köy var o civarlarda. 3 yıl önce çıkmıştık biz de arkadaşlarla o taraflara, çok güzel manzaralar ve doğa var..Harika!!

Yuzbasi Volkan Yuksel

15 yıl önce - Çrş 07 Tem 2004, 22:11

Tesekkurler Mehmet Ustadim,

Tiraz yol uzerindeki birkac koyden birisi idi. Oralar pek bilinmediginden olsa gerek bakir ve guzel bir dogasi var.

Bu yol Limontepe, Guzelbahce ve Seferihisar ucgeni icerisinde daglardan geciyor.

(+)

Uydu goruntusu icn EU ZF Toprak Bolumu UA CBS Ebiltem Uydu Lab'dan arkadaslara tesekkurler.

YVY

En son Yuzbasi Volkan Yuksel tarafından Prş 08 Tem 2004, 11:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR