Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Gaziantep'in yeni stadının ismi sizce ne olmalı?
şahinler arena 10.3%  10.3%  [20]
gaziantep arena 19.1%  19.1%  [37]
kamil ocak (aynı kalsın, kurucusu olduğu için) 56.7%  56.7%  [110]
atatürk arena 13.9%  13.9%  [27]
Toplam Oy : 194

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 18:52

Alıntı:
bu stadı gaziantepspor mu yapıyor yoksa devlete mi binecek yine gaziantep ve yine devlet sömürüsü başka hiçbir şey demiyeceğim.

zadeomer kardeşim istersen bu fikrini bir daha düşün aynı yorumu bir daha yapabilirsen benim sana güzel cevaplarım olacak. ama uslübum nasıl olur onu bilemem.

bu arada mahmut hallaç kardeşim arkadaşın k.maraşlı olduğunu nasıl anladın merak ettim doğrusu

umucu
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 18:54

Yapılacaksa gerçekten
'' Şahinler Meydanı ''olsun.

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 19:10

Alıntı:
Ankara

Bursa, Eskisehir, Izmit, vs bir kac sene önce habeler vardir yeni stad yapilcak diye.

benim soruma istinaden bazı şehirler saymışsınız. Peki hiç birinin yapılacağına inanmıyormusunuz ? Milleti kandırmışlar o zaman

Boyacı küpü değil yaa...

MAHMUT HALLAÇ
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 19:14

Alıntı:
bu arada mahmut hallaç kardeşim arkadaşın k.maraşlı olduğunu nasıl anladın merak ettim doğrusu

Sevgili hemşerim O kişinin Kahramanmaraş lı olduğunu anlamak çok zor değil neyseee Şaka bir yana O kişinin yolladığı mesajları okumuştum bundan önce ordan biliyorum.

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 20:29

Alıntı:
Osmanlı Cumhuriyeti filminde takımın adı Antep Saint Germain idi. Stadın adı da olsa olsa Parc des Princes olur. Türk kültürüne uyarlar isek Hükümdarlar Parkı olabilir misal.

ilk once heyacanimi anladiginiz icin tesekkurler. yanliz hukumdarlar parki ismi ne kadar sacma bir isim nasil buldunuz bunu

Hakan Sungur
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 20:45

Sevgili Ahmet, eğer "okuduğunu anlamamış" şeklinde bir eksi puan olsaydı, emin ol sana verirdim.

Şaka bir yana gayet açık işte:
Fransa, Paris Saint Germain, Parc des Princes
Osmanlı Cumhuriyeti, Antep Saint Germain, Hükümdarlar Parkı

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 20:54

Alıntı:
Hükümdarlar Parkı

bir stada hükümdarlar parkı demek ne kadar komik olurdu değil mi? o bakımdan saçma dedim.

Hakan Sungur
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 21:01

Şu örneği verebiliriz: Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın bulunduğu arazide yıllar evvel yine maçlar oynanırmış, adı da Papazın Çayırı imiş. Düşünsenize stada da o ismin verildiğini... Ama işte elin Fransız'ına karışamıyorsun, koyuvermiş Parc des Princes diye.

Osmanlı Cumhuriyeti filmine göre stadın ismi bu şekilde konmalı, yapılacak bir şey yok.

Ayhan
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 21:11

İyi de o sadece film, hem illa Paris'e mi özenmemiz gerekir, saçma ve uyduruk bir filme göre hareket etmeyeceğiz sanırım.

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 21:20

tamam park yaparsak yeni sırf senin hatırın için ismini hükümdarlar parkı koyalım ama bu stad sizden daha etkileyici isimler bekliyoruz bence olaya baya bir fransız kaldınız

sayfa 3
« önceki   1234 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET