Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Gaziantep'in yeni stadının ismi sizce ne olmalı?
şahinler arena 10.3%  10.3%  [20]
gaziantep arena 19.1%  19.1%  [37]
kamil ocak (aynı kalsın, kurucusu olduğu için) 56.7%  56.7%  [110]
atatürk arena 13.9%  13.9%  [27]
Toplam Oy : 194

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 17:01

Alıntı:
Ya Ahmet kardeşim ben Antep adına söylemedim. Yanlış anlaşılmasın. Ben genelde seçim zamanı yaklaşan Her ile yeni stad projeleri ve tutulmayan sözlerden bahsettim. Sürekli stad diyorlar ama oylaıyorlar.

her ile yeni stad projeleri ve tutulmayan sözlerden birer örnek verebilirmisiniz? Bu zamana kadar hangi illere sözler verildi ve sizce bunların hangileri sadece sözde kalacak? Merak ettim sadece !!

www.sercan.de
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 17:30

Ankara

Bursa, Eskisehir, Izmit, vs bir kac sene önce habeler vardir yeni stad yapilcak diye.

Sait_71
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 17:32

Sitenin arama motoruna yeni stad yaz tüm verilen stad sözlerini görürsün kardeşim. Neyse çok uzadı. Benim fikrim o şekildi seninkide bu şekil ben açıkladım sen karşı çıktın. Olabilir görüşler tutmaz ama saygı göstermeliyiz.

O sözlerin bir çoğu sözde kaldı bile. Şuana kadar iskeletin bitmiş olması lazımdı o projelere göre. Neyse.

Hakan Sungur
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 18:28

Taşıma yoluyla bu statlar yapılacak ancak ha deyince de inşaatlar başlayamaz ne yazık ki... Belediyeler stat arazilerini GSGM'den devralmalı öncelikle. Bu da bürokratik işlemler dizisi demek. Proje çizdirmek, eski stat arazisini satmak, inşaat ihalesi açmak... Bunların aynı anda olması imkansız. Belli bir süreç gerek. Ayrıca bazı kesimlerce açılan davalarla da uğraşabilirler... Antalya ve Kayseri'de bunun örnekleri mevcut. 2011'e kadar başlamayan projeler 2016'yı alamamamız durumunda da gecikebilir kriz var denilerek.

● Antalya'da belediye 2005/2006 yıllarında imzaladı GSGM ile sözleşmeyi. Hafriyat bu sene başladı, yakın zamanda beton dökülecek.
● Konya'da belediyenin stat arazisini devraldığı söyleniyor. Proje çizimi de başladı 90 gün içinde bitecek.
● Bursa'da finansman açıklanmıyor mesela... Yerinde inşa edilecek deniliyor. Kim verecek parasını?

Ben aslında statlara isim verme anketlerini tümüyle saçma buluyorum ama arkadaşın heyecanını da anlayabiliyorum. Sonuçta şehrine yeni ve modern bir stat yapılıyor.

Konu sapmasın diye de bir isim yakıştırmak lazım şimdi.

Osmanlı Cumhuriyeti filminde takımın adı Antep Saint Germain idi. Stadın adı da olsa olsa Parc des Princes olur. Türk kültürüne uyarlar isek Hükümdarlar Parkı olabilir misal.

zadeomer

10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 18:30

bu stadı gaziantepspor mu yapıyor yoksa devlete mi binecek yine gaziantep ve yine devlet sömürüsü başka hiçbir şey demiyeceğim.

Ayhan
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 18:35

Başlığa değinmeyeceğim ama

Alıntı:
yine gaziantep ve yine devlet sömürüsü

Devlet ne için var ? Ayrıca Gaziantep, gelişimini devlet desteği almadan yıllarca devam ettirebilen bir yerdir. İsterseniz arama motorlarında araştırabilirsiniz.

MAHMUT HALLAÇ
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 01:49

Alıntı:
devlete mi binecek yine gaziantep ve yine devlet sömürüsü başka hiçbir şey demiyeceğim.

Sayın Kahramanmaraşlı arkadaşım tutacağım tutacağım kendimi diyorum ama siz illa gelin bana cevap verin tarzında Gaziantep hakkında abidik gubidik yorumlar yapıyorsunuz. Kim sömürmüş devleti kim? Hayırdır nedir bu sizdeki Gaziantep çekememezliği? Kötü bir geçmişinizmi var? Öncelikli olarak şu önyargılarınızı bırakın, Kahramanmaraş ta dahil Gaziantep'in çevresindeki illerin gelişmelerine ne denli yardımcı olduğunu bir araştırın. Sonuç olarak varsa bir bildiğiniz sömürme işi felan koyun ortaya belgeleri, haybeye konuşmayın...!

En son MAHMUT HALLAÇ tarafından Prş 05 Mar 2009, 04:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sem2000
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 01:53

bence gaziantep şu anda böyle bi projeyi kaldıramaz zaten raylı sistem köprülü kavşak derken çok borçlu belediye üstelik ekonomik kriz var

Alper K2
10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 01:55

Eger bir sponsor bulunabilirse onun ismi Arena olsun, yoksa Kamil Ocak kalsin.

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Prş 05 Mar 2009, 17:40

Sanko sponsor olursa sanko arena hoş olur

sayfa 2
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET