Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Gaziantep'in yeni stadının ismi sizce ne olmalı?
şahinler arena 10.3%  10.3%  [20]
gaziantep arena 19.1%  19.1%  [37]
kamil ocak (aynı kalsın, kurucusu olduğu için) 56.7%  56.7%  [110]
atatürk arena 13.9%  13.9%  [27]
Toplam Oy : 194

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:10
Gaziantep'in yeni stadının ismi sizce ne olmalı?

stadımızın seçimden hemen sonra başlanılacağına göre proje de hazır olduğuna (medyaya bildirilmedi) bize de stad ismi bulmak düşüyor. Yeni stadımızın ismi şehre yakışır biçimde etkileyici olmalı. Önerileriniz ve seçeneklerden hangisi sizce makul?

Haldun Yücesoy
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:12

Ortada henüz stad projesi yok, sadece haberlerde geçiyor, temeli de atılmadı. o yüzden şimdiden ismi ne olsun demek biraz saçma geliyor. Ayrıca benim bildiğim "gaziantep" ve "atatürk" büyük harfle yazılır.

response25
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:13

ortada fol yok yumurta yok ama stad ismi var

Sait_71
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:14

Stad hayırlısı ile yapılsında ne olursa olsun. Ayrıca stad yapılıyormuda ismini düşünüyoruz

aralarında en iyisi gaziantep arena

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:20

Alıntı:
Stad hayırlısı ile yapılsında ne olursa olsun. Ayrıca stad yapılıyormuda ismini düşünüyoruz

cevabim su

konya ya stadi yapiliyor muda ona isim dusunuyorsunuz....

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=910504

Burak Yılmaz.
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:30

GAZİKENT ARENA

www.sercan.de
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:32

"Sponsor" Stadi/Arena.

Sait_71
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:33

O soruyu konuyu açana sormak lazım. Konya'da stad inşaati başlamışmı da isim düşünüyor. Sonuçta adamlar proje felan diyor. Sonra yapılmıyor hepimiz hayal kırıklığı yaşıyoruz. O nedenle bu tür konuları her şeyy kesinleşince açmak daha iyi olur.

Ben sadece şaka olarak sordum. Sonuçta stad temeli yokken isim düşünmek garip oluyor.. Yinede konuya verdiğim değeri göstermek için arasından beğendiğim Gaziantep Arena'yı işaretledim. Yani ben saygı gösterdim.

Yinede Yapıldıktan Sonra GAZİANTEP ARENA iyi olur. Sponsor bulunursa stada SPONSOR ARENA güzel olacak.

Ahmet Özbuluk

10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:46

Recep_71 kardeşim veya abicim.

bir türlü şu karamsarlığınızı çözemedim.

Bahsettiğiniz şehir türkiyenin 6. büyük şehri. Siz bir partinin söz veripte yapmamasının sonuçlarının nasıl cezalandırılacağını biliyormusunuz. 1 milyon 700 binlik şehre ilk önce stad yapacağız diyeceksiniz sonra unutturacaksınız. bu parti ve hükümet niye aptal mı ki kendini rezil etsin. proje hazır. zaten 2 yıldır hazırlanıyorduk. içiniz ferah olsun. böyle bir hassas konuda özellikle büyükşehirlerin hevesi kursağında kalmaz. buna kimse cesaret edemez.

Sait_71
10 yıl önce - Çrş 04 Mar 2009, 16:52

Ya Ahmet kardeşim ben Antep adına söylemedim. Yanlış anlaşılmasın. Ben genelde seçim zamanı yaklaşan Her ile yeni stad projeleri ve tutulmayan sözlerden bahsettim. Sürekli stad diyorlar ama oylaıyorlar. Kaç yıldır tartışılan başlıklar var o yüzden. Ah hayırlısıyla bugün başlansa bugün desteklerim stadı. İnşallah yapılır Antep'e. Zaten Antep hakediyor. Kamil Ocak bir çok staddan iyi durumda olmasına rağmen artık ömrünü tamamladı bana göre.

sayfa 1
123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET