Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
bahattin10

1 ay önce - Pts 15 Oca 2018, 23:51

Sabri ugur denedi bunu. Ancak bolge cok karisik 7000 bin adet malik ve mirasci var. Bunlarla toplanmak cok zor. Bolgenin atil kalmasinin sebebi yillarca imar verilmemesi ve kat cazibesinin olmamasiydi. Ancak su an ticari 4 kat imar ile 5 yil icinde carsiya entegre olur bu bolge

Erdal Düven

1 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 01:11

İnşallah Bahattinim

Misafir b5f

1 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 19:01

Vizyonu tüm yönleri ile ele alarak söyledim zaten Örneğin ben olsam Belediye ye buraya özel ilgilenecek bir birim kurarım ayrıca baltokla birlikte onlar hergün burayla yatar kalkar 7000 değil isterse 77000 sahibi ve mirasçısı olsa buldururum buluştururum hangi çağda yaşıyoruz artık sen yeterki iste ve inan üstesinden gelemeyeceğin zorluk yok İşte ben vizyon dan bunu anlarım

Erdal Düven

1 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 22:37

(+)

(+)

Çevre düzenleme ve yol yapım çalışmalarından

ahmet sert
1 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 22:45

Erdal bu bölgeye bir yeşil alan düzenlemesi yapılacak herhalde, bir bilgin var mı?Hamidiye Camisi restore ediliyor.Eğer cephesi eski taş stilinde yeniden düzenlenebilirse ve bu bölgedeki binalar yıkılıp, yeşil alan düzenlemesi de yapılırsa bu bölge güzel bir çehreye bürünebilir.Aslında yapılacak bir şey daha var, hem BŞB. hem de Karesi Bld.Bşk.'nına öneri olarak götürdüm ama adım atılır mı bilemem.Biliyorsunuz Çay deresinin üzerinde bir çok köprü var.Bu köprüler Eskişehir'deki Porsuk Çayı üzerindeki köprüler gibi dekoratif olarak düzenlense ve aydınlatılsa aslında yine bu dediklerimin üzerine kaymağı olacak.

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler