Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
denizefe
8 yıl önce - Cum 20 Mar 2009, 17:00

İnternet de araştırma yaparken gözüme Trabzon'da projelendirilen kentsel dönüşüm projesi çarptı oradan bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum.Proje adı bize yabancı değil Zağnos Projesi
İlk fotoğraflar eski hali bölgenin;

Bunlar proje halini gösteriyor;

Bunlarda şimdiki halleri;

Kaynak;Trabzon Belediyesi

Fena bir proje gibi görünmüyor,tabi o bölgenin tarihçesini bilmediğimiz için iyi mi olmuş kötü mü ya da bize uyarlanabilir mi ? Bir şey söylemek zor sadece fikir vermek amacıyla sundum.
Saygılarımla..

bayx4
8 yıl önce - Pts 06 Tem 2009, 03:00

akıncılar mah projesınde bır gelişme varmı yoksa kaldımı

denizefe
8 yıl önce - Pts 06 Tem 2009, 09:56

Belediyenin el değiştirmesiyle proje şimdilik beklemede,yeni başkanın seçim vaadlerinde biri de bu proje ile ilgiliydi;TOKİ siz bu projeyi yapacağım kimseyi mağdur etmeyeceğim demişti.Tahminim bu proje böyle giderse 5 yıl sonra yine Sabri UĞUR tarafından hayata geçirilir.

bayx4
8 yıl önce - Pzr 12 Tem 2009, 03:03

ya bunlarıda anlamak mumkun deyıl sen yapta tokı lı yapsan nolcek tokısız yapsan nolacak bısı yapacaklarınıda sanmıyorum daha ılk gunden kıvırmaya basladılar beledıyenın su kadar borcu var dıye bu proje yatar bence

LEVENT DEMİR
8 yıl önce - Çrş 22 Tem 2009, 17:36

Birşey yapılmasından geçtik yapılmaya çalışılan bozulmasın.Maksat hizmet ve vatandaşın yararına bir şey yapmak değilde ben yaparsam yaparım olursa kaybeden vatandaş oluyor kazanansa hiç kimse...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler