Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Nazmi

8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 02:08
Kayseri'de 2 Katlı Belediye Otobüsleri Olsa Nasıl Olur? [ ULAŞIM ]

Belediyenin otobüs filosunda 2 katlı otobüslerinden olsa şehre ne yönde artı değer katar,
sizce olmalı mı?

Pekin'deki çift katlı otobüsler^^^^^
Lonra'da da çok sık kullanılmakta ve yaz aylarında üzerleri açılabiliyor.

kermelik38

8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 02:12

Kayseri gezi turu icin süper olur. Ama halk Otobüsü olarak bence iyi olmaz.

Alper Tekkuş

8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 02:20

Nazmi,10'ar tane Belsin - Talas(Anayurt) - Toki - İldem - Beyazşehir - Mimsin Olmak Üzere 60 Adet Hemen Sipariş Edelim Yanlız Resimdekinin Aynısı Olacak!

Nazmi

8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 02:24

Valla vur dedik öldürdün sende
9-10 tane olsa,ulaşımdan ziyade birazda görsellik açısından bence gayet güzel olur.
Yaz aylarında üstü açılabilir,bu sayede yolculuklar daha zevkli hale gelebilir.
Hemde toplu taşımada daha fazla yolcu alır,körüklü tarzı otobüs yerine üzerine 3-5 neyse konarak çift katlı otobüslerin alınması daha mantıklı.

Ayhan B.

8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 02:32

Kayseri'de kaldığım süre içinde İldem ve Toki yönüne giden araçların hiç boş olduğunu görmedim. Toki ve İldem'de oturanlar için Allah'tan (c.c) sabır diliyorum. Bence gerekli olan bir şey...

Poyrazzz
8 yıl önce - Çrş 25 Şub 2009, 07:47

Kayseri'deki özel halk otobüsü şoförleri bununla yollarda slalom yapamaz devirirler. Ha derseniz ki devirmemek için adamakıllı efendice kullanırlar o zaman hepsi bunlardan olsun!

Naazzllı
8 yıl önce - Cmt 18 Nis 2009, 15:50

öle bırsey olmaycagı ıcın yanı kullanmasını bılmeyecegımız ıcın bence kalsın hıc almayalım tekkatlıya sor sıgıyoruz ıcft katlıya ozlelılede ustu acılanları olursa vay halımıze kımse sag kalmaz o sıkısıklıkta tıpır tıpır dokuluruz

HakanKarasu

8 yıl önce - Cmt 18 Nis 2009, 16:40

Alıntı:
Nazmi,10'ar tane Belsin - Talas(Anayurt) - Toki - İldem - Beyazşehir - Mimsin Olmak Üzere 60 Adet Hemen Sipariş Edelim Yanlız Resimdekinin Aynısı Olacak!

bu yoğunluk arz eden hatlara keşke metrobüs olsa kayseri oldukça düz bir yapıya sahip çokta güzel olurdu bence

ferdan
8 yıl önce - Çrş 08 Tem 2009, 17:31
CNG li BMC

kayseri halkına CNG'li BMC ler hayırlı olsun, olsun ama; testte cng deposu patlayan ve ormanı yakan bir otobüse nasıl bineceksiniz bilmem. ben olsam düşünürüm. hepiniz allaha emanet olun arkadaşlar...

ferdan
8 yıl önce - Çrş 08 Tem 2009, 17:36
CNG li BMC

Kayseri halkına CNG'li BMC'ler hayırlı olsun.olsun ama test sürüşünde CNG tankı patlayan, ve orman yangınına neden olan bu otobüslere binerken düşünmek lazım. ben olsam düşünürüm, yürüyen bomba çünkü...allaha emanet olun kayserili dostlar...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET