Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2435
ramir3438
5 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 16:09
Sigara Yasağı

Metrodaki ekranlara sigara yasağı ile ilgili bir video eklenmelidir. Sadece istasyonlarda değil, giriş çıkışlarda da sigara yasak olması lazım. Adamlar istasyondan çıkar çıkmaz sigara içmeye çalışıyor. Arkasından geleni boğuyor, rahatsız ediyor. İçiyorsan 5 metre sonra yak, arkadan gelenleri zehirliyorsun.

7'den 77'e marifet gibi bu kötü alışkanlığı kullanıyorsunuz.

Melih3497
4 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 17:19

Tren içi led ekranlara yeni videolar tanıtımlar koymuşlar. Modyo yayını yapmak çok zor geliyor yada yayın olmayacak yalnızca metro İstanbul videoları olacak.

halili1984

4 ay önce - Cum 22 Mar 2019, 10:58

DÜN akşam ümaniyede işim vardı.dedim metroya biniyim. Sancaktepe den madenlerde indim.merdivenler inerken kalabalığın bir anda yürüyen merdivene koşması üzerine dedim tren geldi koş hızlanarak trene bindim Üsküdar yönünde son vagondaydım.Bir teknisyen her durakta bir önceki kapıda dikilerek kapıları ve aracı dinliyordu.hareket edince bir sonraki vagonda bekliyordu.17:33 gibi bindim.55 geçe çarşıda indim. Çakmaktan binenler çoktu ama koltuklar %90 doluydu.Ayakta fazla kişi yoktu.

Hasan Mihrican
4 ay önce - Cmt 23 Mar 2019, 21:47

Bu aksam Yamanevler istasyonunda karsilastim.
Marmaray sonrasi güncellenen rayli sistem haritasi istasyonlara asiliyor. Yarindan itibaren istasyonlarda görebiliriz.

(+)

(+)

ramir3438
4 ay önce - Prş 28 Mar 2019, 17:49

Vagonlarda kapı önlerindeki yerlere tutamaç takılmış. Bir kaç gündür var. İnişlerde tutacak yer yoktu. Bu iyi olmuş.

Serdar Yandaş
4 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 00:30

Bugün ilk kez bindim. Trenin tam ortasındaydım ve vagonların uzunluğu beni etkiledi. Gerçekten güzel olmuş.

Barbaros
4 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 01:32

Bugün uzun bir aradan sonra bindim. Artık bu hat olmuş.. Aksayan bir şey gözüme çarpmadı. Bir tek kapı üstünde istasyon ışıkları eksik..

akifozkalay
4 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 10:54

Yoğun zamanlarda artık 5 dakikadan az sürede sık gelse güzel olur. Sabah kısıklıdan üsküdar yönüne doğru binemedim.

fearenes
4 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 11:03

Bir kaç kez beyaz masaya kapı üstü durak ledleri için yazdım ama hala sorun giderilmedi..kalabalıkken kafada dalgın olunca hangi durakta olduğunu unutuyor insan...neredeyse hattın tamamı açılalı epey süre oldu sorun hala giderilemedi..

Melih3497
4 ay önce - Cmt 13 Nis 2019, 00:27

Belki bu metroyu baz alarak yazılacak bir yazı değil ama 20 dakika önce altunizade istasyon içinde adamın biri metroya binemedi kapılar kapandı banklara oturarak sigarasını keyifle içmeye başladı. 1.5 ay öncede aynı şekilde istasyon içinde ayakta içen birisine denk geldim. Metroyu günde en az 2 defa kullanan biri olarak birçok olaya kişiye şahit oluyorum fakat bu farklı bir olay artık. Diğer metrolarıda en az bu kadar kullanırım böyle bir olayla karşılaşmadım. Ümraniye için metro kültürünün biraz daha oturması gerekiyor anlaşılan. Gerçi bu metro kültürüyle alakalı bir durum mu orası tartışılır. Gördüğüm kadarıylada şahıs akli dengesi bozuk biri gibi değildi 25 26 yaşlarında uzun saçlı çantalı üniversite öğrencisi görünümlü birisiydi.

sayfa 2435
ANA SAYFA -> ULAŞIM