Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2318
Kasto37
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 16:21

(+)

Bugün öğlen çektim resmi. Yolu Çok dar yapılan otopark girişi veya çıkışının kaldırımı kırılıp tekrardan yapılıyordu.[/b]

aysegulyg
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 16:39

Bu konudaki en önemli bilgi bence bu, paylaşımınız önemli gerçekten. Somut bir veri en azından çok yakında açılacağına dair. Şahsi olarak, bu geceki çalışmanın da tabelalar vs ile ilgili olduğu tahminini yürütüyorum bu tren önünde yazılan çekmeköy detayından sonra. Bakalım doğru çıkacak mı..
Yarın metroyu kullanan arkadaşlar da bilgi verirler zaten tabela vs ile ilgili değişiklik olursa.

Alıntı:

Selamlar Umit Bey
Tren seti ön kısmındaki LED ekranda (Trenin dışından gözüken Camın üstündeki Ekranda) Üsküdar-Çekmeköy yazıyordu. Ayrıca Bu LED Ekranın yanında etiket çıkartmasıyla MOR Bir daire içersinde Metal yüzeye yapıştırılmış 11 yazıyordu.

tahap
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 16:45

Alıntı:

Bu konudaki en önemli bilgi bence bu, paylaşımınız önemli gerçekten. Somut bir veri en azından çok yakında açılacağına dair. Şahsi olarak, bu geceki çalışmanın da tabelalar vs ile ilgili olduğu tahminini yürütüyorum bu tren önünde yazılan çekmeköy detayından sonra. Bakalım doğru çıkacak mı..
Yarın metroyu kullanan arkadaşlar da bilgi verirler zaten tabela vs ile ilgili değişiklik olursa.

Selamlar

İnşlh öyledir inşlh yanılmamışımdır. Dediğiniz gibi olurda yarın açılır.

Vural Demir
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 16:57

bugun bakayım birazdan cıkcam

Serkan Pro
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 17:59

Siteden açılış tarihini kaldırmışlar. İyiye mi işaret acaba bu?

akifozkalay
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 19:01

Alıntı:

Siteden açılış tarihini kaldırmışlar. İyiye mi işaret acaba bu?

Kötüye de işaret olabilir

Melih3497
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 19:04

Setlerin çekmeköyden geldiğini düşünüyorum. Çakmak çekmeköy arası yolcusuz devam edip yamanevler üsküdar arası yolculu devamı ediyor. Setlerin çekmeköyden gelmesini en net 1 den 21 e kadar tren önündeki numaralar ve bazı setlerdeki çalışmayan Led lambalar açıklıyor. Üsküdar çekmeköy yazılı seti bende gördüm kaç numaralı set olduğunu hatırlamıyorum. Sanırım bazı trenlerde bu yazı bulunuyor genelinde hâlâ Üsküdar Yamanevler yazıyor. Açılış çok yakın gözüküyor bir açıklamayla çarşamba günü yolculu taşıma yapılır. Törene kadar da ücretsiz bir şekilde hizmet verir aktarmalı otobüsler ayarlanır. Şimdiden çakmak ve sonrasında oturanların gözü aydın.

UğurReyis
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 19:04

2330 sayfa olunca metro açılır

microfost

1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 19:17

Böyle böyle marta kadar süründürür bunlar bizi. Çok umudum yok, bu günden, yarından yada yıl başından.

Hatırlasanıza belediye başkanı diye ortada dolanan, hayattan kopuk tipler geçen sene 19 mayısta açılacağına kendileri bile inanıyordu.

Vural Demir
1 ay önce - Pts 15 Ekm 2018, 19:25

(+)

şimdi cektım tek farklılık bu

sayfa 2318
ANA SAYFA -> ULAŞIM