Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2138
Şükrü Güllüoğlu

10 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 08:57

Alıntı:
Metro hattının tamamlanması için yeterli baskı yok!

Burada bahsettiğiniz çeşitte bir baskının inşaat çalışmalarını hızlandırabileceğini ya da yavaşlatabileceğini hiç sanmıyorum. Baskı belediyeden, bakanlıktan, cumhurbaşkanlığından gelse anlarım. Yine de mümkün mertebe inşaatın şartları dahilinde çalışılıyor. İşi uzatıp da pek kâr ettiğini sanmıyorum firmanın.

ümit 806

9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 00:57

Sabah işe giderken Alemdağ Caddesi'nin yayalaşan bölümünden yürüyorum.

Bu sabah Kaymakamlık İETT durağını trafiğe kapalı bölümde atıl kalmış vaziyette içinde birini dinlenmek için oturmuş vaziyette gördüm. Az ileride Çarşı metro istasyonunun önünde cep ortadan kaldırılmış, dikilen sırık durak yerine de durak temeli atılmıştı.

Akşam dönerken bir baktım oraya bir durak getirip konulmuş ve betonla dibi örtülmüş. İçimden bir ses Kaymakamlık durağının öyle mahzun bir fotoğrafını çekemeden getirip konduğunu söyledi. (yeni konulan durağı arkadan gördüğüm için içinde yazan yazıyı görmedim). Geçerken baktım sabah atıl durumdaki durak hakikaten yerinde yoktu. Duraktan kalan tek iz cam cephelerinin altlarına denk gelen çizgilerde biten çimenler ve LED bilgilendirme ekranı için kaldırıma konan elektrik panosu idi.

Bu arada bir hatırlatma. Bu duraktaki LED ekran cadde trafiğe kapatılır kapatılmaz sökülüp durak ekransız durak görünümüne getirilmişti.

İlk iki fotoğraf sabah giderken:

(+)

(+)

İkinci iki fotoğraf akşam dönerken:

(+)

(+)

davut kılınç
9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 02:50

İbb başkanı yamanevler açılış günü çekmeköy için haziran ayı derken,ondan sonra başbakan çıktı,2018 sonunda açılmış olacak dedi.Kendi aralarında bile koordinasyon yok.İbb başkanı,iyi bir tablo çizdi ancak ortada geç bir tarih varsa,kesin o tarih doğrudur,o yüzden başbakana güveniyorum.

Melih3497
9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 12:27

Çarşı metro önüne eskiden Ümraniye kaymakamlık adı verilen durak getirilmiş. Durak otobüslerde Ümraniye çarşı durağı olarak hizmet veriyor.

etoksoz
9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 13:14

Depoda uzun süredir en az 6-7 set park etmiş haldeydi, bir süredir akşamları iş dönüşü park halinde set göremiyorum. Sanırım setler test mesaisindeler...

Melih3497
9 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 21:49

M5 Üsküdar - Ümraniye Metro hattına entegreli ulaşımın sağlanması amacıyla, metro aktarmaları ücretsiz olacak şekilde UM13 Yavuztürk Mahallesi - Ümraniye Metro hattı toplu ulaşım hizmeti vermeye başlamıştır . Hattın güzergahı; Akbulut Sokak - Yavuztürk Mh. - Sütçüyolu Sokak - Mavera Caddesi - Tantavi Caddesi - Sipahioğlu Caddesi - Ümraniye Metro olacak şekilde belirlenmiştir. Darısı Karabekir Dumlupınar ve İnkılap mahallerine.

Burak_1907
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 17:42

Bugün Bağlarbaşı durağının (Capıtol AVM Karşı DURAĞI) an itibari ile açıldı bilginize.

(+)

oturkmen

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 17:49

Arkadaşlar. Çakmak durağında sanki 3. çıkış olacak. Köprüden hemen önceki yolların arasındaki şantiyede yürüyen merdiven gördüm.

syilmaz68

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 17:52

İBB başkanı haziran sonu açılacak demiş gene. İnş diyelim.

https://www.memurlar.net/haber/730226/istanbul-da ...lacak.html

kaanc
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 21:21

Alıntı:

Arkadaşlar. Çakmak durağında sanki 3. çıkış olacak. Köprüden hemen önceki yolların arasındaki şantiyede yürüyen merdiven gördüm.

İki ana caddenin ortasına çıkış trafik kazalarına davetiye çıkarır. Işık konulsa zaten sıkışık olan o bölgeyi kilitler. Hiçbir şey olmasa metrodan inen insan kalabalığı yine trafiği kitler

Mithatpaşa caddesine kesinlikle çıkış yapılması gerekti ama yapılmadı. O durakta inen hemen herkes karşıya geçmek isteyecek çünkü konut yerleşimi diğer caddede

sayfa 2138
ANA SAYFA -> ULAŞIM