Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27
cihan mercan

11 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 17:02

Umarım Yakup Abı Sen Bu Sefer Başarırısın Bu Isı

tarkan arslan

11 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 18:49

Olmaz olamaz imkansız. Kışın adalarının nufüsu beşte bir azalır. Yolcu bulunursa direk Kabataş seferleri daha mantıklı geliyor. Geçmişte yaşananlardan sonra bu işin olmayacak aza bir parmak bal çalmak bence

Süha
11 yıl önce - Cmt 13 Ksm 2010, 22:08

Bu işin abilerle alakası yok. Bu işi oy kaygısı gütmeden türlü oyunlar çevirmeden yapmak istiyorsan yaparsın. Yok yine aynı bahaneler ve sözler duyacaksam karnım tok artık. Ama gelsin vapur kimse binmiyor nasılsa ben Yalova’dayken her gün biner gider gelirim.

Süha
11 yıl önce - Sal 21 Arl 2010, 14:00

KOÇAL, “İDO’DAN İSKELE KULLANMA HAKKINI İSTEDIK”
Alıntı:

Koçal İDO yetkililerinden, İDO’nun çalışmadığı Yalova-Adalar hattına Yalova Belediyesi tarafından gemi seferi başlatılması halinde iskelelerin kullanımı içinde istekte bulunduklarını söyledi. Koçal, “İDO’nun çalışmadığı Yalova-Adalar hattına bir gemi seferi konulması hep aklımızda olan bir durum. Ancak bunun için yeniden iskele yapılması çok zor. Bizde o nedenle İDO yetkililerinden bu hatta sefer koymamız halinde mevcut iskelelerden yararlanmamız için talepte bulunduk. İDO bu teklifimize çok sıcak baktı” şeklinde konuştu.

Kaynak: http://yalovamiz.com/news.php?id=16014

tarkan arslan

11 yıl önce - Sal 21 Arl 2010, 23:28

Çok sevindim İnkilabın can sandallarının bir işe yaşaması çok sevindirici. Karşılıklı seferler başlıyor

Süha
11 yıl önce - Cmt 01 Oca 2011, 12:29

ADALARA HAT
Alıntı:
Başkan Koçal, İDO’nun Adalara bir sefer yapmadığını sözlerine ekleyerek, “Bu bir eksik. Biz İDO’dan sefer yapılmayan hatlarda başka seferlerin yapılma yetkisinin Yalova Belediyesi’nde olmasını isteyeceğiz. Örneğin adalara olabilir. İDO’dan istedik fakat ticari olarak bakıyorlar. İzmit-Karamürsel’den adalara giden bir sefer var. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’yle bir görüşme yaptık. Yalova’ya uğrayarak sefer yapabilir. Belki özel şirketler olabilir. Çınarcık’ta olduğu gibi” diye konuştu.

Kaynak: http://ajansyalova.com/Haberler/ido-ile-yeni-protokol.html

tarkan arslan

11 yıl önce - Cmt 01 Oca 2011, 23:07

Sadece laf İzmitten adalara sadece sefer var. Haberleri yok bir şeyden Laf ola beri gele

cihan mercan

11 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 14:06

tarkan abi bukadar karamsar ola ya ne guzel bak yakup abi calışıyor hiç olmasa seçim yatırımı yapmıyor belki birseyler eskisinden daha güzel olur birazda madalyonun butarafından bak

tarkan arslan

11 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 16:24

Benim de buna inanmamı bekliyorsun? Büyükada vapurunu kim geri gönderdi. Yazın hafta sonu Kocaelinden gezi seferlerinin hala yapıldığını zanneden belediye anlayışıyla. İnkilaba yapılanlardan sonra karamsar değilim. Olmayacağını zaten biliyorum. Bu benim fikrim umarım ben yanılırım. En azından bu sefer(İnkilap apartmanında yanılmadım da)

cihan mercan

11 yıl önce - Sal 04 Oca 2011, 13:46

tarkan abi hepsinde haklı olabilirsin ama sunuda unutma eskı beledıye başkanı getiridi gemiyi secim calışması olarak ama şeçilemediği günün sabahı geri yolladı buda bir gercek denemekten ne cıkkar

sayfa 27
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara