Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
cihan mercan

13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 19:04

Tarkan abi gecenler bir gazatede (İDO)şehir hatlarından B veyahutta C sınıfı geni satılığa çıkartacakmış diya okudum eğer ordan alıcaksa o gemiler güzel gemıler zaten bizim işimiz adalara gemi koymak değilmiydi işte tam onlar uygun gemiler

tarkan arslan

13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 21:04

Benim sorumun şu bu hizmeti nasıl nerede kaç personelle yapacak ve işletme kar edebilecek mi?
vapur almakla iş bitmiyor. Alt yapı iskele kaç yolcu bu gibi sorunlar olacak. Belediyenin parası hepimizin parası

Süha
13 yıl önce - Çrş 11 Şub 2009, 21:10

Vapur için ne kadar personel gerekliyse o kadarını alır bana göre. Kar etmek için bence biraz erken hele ki Tarkan abi önce şu fiyatlar belli olsun. Sefer saatleri belli olsun. Biraz daha sabredelim. Zaten gerekli açıklamalar yakında belediye başkanı yapar.

cihan mercan

13 yıl önce - Sal 17 Şub 2009, 01:06

Süha bey su geminin adını soylemiyecekmisiniz daha merak ettim acıkcası ve kesinleştimi yoksa buda seçim calışmasımı gine acaba diye düşünelim mi ?

tarkan arslan

13 yıl önce - Sal 17 Şub 2009, 11:10

Sahilde çürüsün diye vapur alıyorlar

cihan mercan

13 yıl önce - Çrş 18 Şub 2009, 17:46

tarkan abı bukadar karamsar olma ya sen istemezmisin yalovanın kalkınmasını tamama kaş yapalım derken göz cıkarma ihtimalı var yok değil ama dereyhi görmedende lutfen paça sıvama bir bakmışın tutmuş ve almış başını gidiyor
YALOVA--ADALAR ---_----_---_----___ öncelikli proje ama bir bakmışın ki sonra
YALOVA--MALTEPE
YALOVA-- BOSTANCI
YALOVA--ÇINARCIK
YALOVA--ARMUTLU (deniz otobüsü)
YALOVA--KARAMÜRSEL bile seferi yaparmısız ne güzel olur moralimizi bozma tarkan abi lhtfen ya

yalova77

çınarcık

armutlu

çiflikköy

Süha
13 yıl önce - Prş 19 Şub 2009, 01:47

YALOVA BELEDİYESİ’NİN YENİ 2. ŞEHİR HATLARI VAPURU

İDO'YA AİT OLAN C TİPİ BÜYÜKADA VAPURU

(+)

Bugün Yalova Belediye Başkanımız Sayın Barbaros Binicioğlu'nun YTSO'nın seçim yapılan salonda karşılaştım ve vapurun ismini doğruladım. Sonra vapurun her zamanki iskeleden sefere çıkacağını söyledi ve 1 Mart'ta seferler başlıyormuş. İlk başta ada seferleri ağırlık olacak ve vapurun ayrıca sahil turu vb.. önerilerimizi konuşmak için söz aldım. Hayırlı olsun şimdiden Büyükada vapurunu bekliyoruz.

VAPURUN İSMİ İLK DEFA WOWTURKEYDE AÇIKLANIYOR YALOVA YEREL GAZETELERİNDE BİLE YOK

tarkan arslan

13 yıl önce - Prş 19 Şub 2009, 15:49

Kaç kişi gidecek Kış günü Büyükadaya. Arkadaşlar ben vapur alamazlar demiyorum.İşletemezler diyorum. arge çalışması yapmadan vapur koy şu an bile İdo seferleri boş gidiyor.

Süha
13 yıl önce - Prş 19 Şub 2009, 22:12

Bugün ilk defa bir Yalova yerel gaztesinde vapurun ismi açıklandı ve vapur seferleri hakkında bilgi verdi. Ama İlk önce biz duyurduk.

ADA VAPURU GELİYOR
Alıntı:

Yalova- Adalar seferleri Mart ayında başlayacak. Yalova Belediyesi Büyükada Vapuru’nu İDO’dan satın alıyor.Yalova Belediyesi, Mart ayından itibaren Adalar’a vapur seferleri düzenleyecek. Vatandaşın ve üreticilerin talebi üzerine Yalova Belediyesi, İDO’dan Büyükada Vapuru’nu satın aldı. Mart ayında Yalova’ya gelecek olan vapur, Yalova- Adalar seferlerine başlayacak. Vapurun yaz aylarındaki seferleri ise, Yalova- Adalar- İstanbul olacak. Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu, belediye olarak deniz ulaşımına da el attıklarını, yakın zamanda vapur sayısını arttıracaklarını söyledi. Yalova’nın belediye olarak deniz ulaşımında kullanacağı ilk vapur hakkında açıklamada bulunan Başkan Binicioğlu, “Bilindiği gibi Yalova ile Adalar arasındaki vapur seferleri, İDO’nun hızlı feribotları devreye sokması ile kaldırılmıştı. Vatandaşlarımızın ve üreticilerimizin isteği üzerine Adalar hattına vapur seferi koymak için çalışmalara başladık. Yaptığımız görüşmeler sonrası, Yalova Belediyesi olarak bir vapur almayı uygun gördük. İDO’dan Büyükada vapurunu almak için anlaşmaya vardık. Vapurumuz, Mart ayında Yalova- Adalar serflerine başlayacaktır. Böylece halkın isteği doğrultusunda belediyemiz deniz taşımacılığına da girmiş olacaktır. Yaz aylarında seferlerimizi sadece Adalar ile sınırlı tutmayacağız ve İstanbul’a kadar götüreceğiz. Halkımız, daha önce olduğu gibi, nostaljik deniz yolculuğunu Yalova Belediyesi’nin Büyükada Vapuru ile yapacaktır. Üreticimiz, ürettiği malları vapurumuzla Adalar’a rahatlıkla ulaştıracak ve halkımız da Adalar’a gezmek için gidebilecektir. Adalar’dan Yalova’ya gelerek alışveriş yapacakların da artacağını düşünüyoruz” dedi.

Kaynak: http://www.haberci.com.tr/Haber/Ada-vapuru-geliyor.aspx

Not: Vapur sefer saatlerini en kısa zaman da öğreneceğim. Çünkü en azından sitemizde hangi saatte seferler var bilelim.

Engin Akyıldız
13 yıl önce - Prş 19 Şub 2009, 22:21

Hayırlısı olsun.Yalova -Adalar seferi gerçekten gerekliydi,Yalova sahil şeridinde gezinti amaçlıda kullanılabilir tabii.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara