Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Gençlik Merkezi
12345   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Abdullah Taşezen
9 yıl önce - Prş 12 Şub 2009, 20:03
Gençlik Merkezi


Gençlik Merkezi, İstanbul Yolu Bosna Hersek mahallesi girişinde 5 bin 160 metrekarelik alana inşa edilmektedir. Merkezde 3 adet sinema ve kongre salonu, 410 metrekarelik buz pisti, bilgisayar, resim, enstrüman, el sanatları ve yabancı dil atölyeleri, diksiyon odaları, spor salonu, amfi tiyatro, basketbol sahası ve kafeterya yer alacak. Gençlik Merkezi 4 milyon 500 bin YTL`ye mal olacak ve belediyenin dediğine göre 170 günde tamamlanacaktır.resminde de gördüğümüz gibi kaba inşaatı tamamlanmıştır.(+)
En son Abdullah Taşezen tarafından Cum 13 Şub 2009, 10:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Abdullah Taşezen
9 yıl önce - Cum 13 Şub 2009, 16:05

Gençlik merkezi'nin tamamlanmış hali


www.konya.bel.tr
Alıntı:


Altay Dündar

9 yıl önce - Cum 13 Şub 2009, 17:09

Ayrıca Türkiye'nin en büyüğü..


Kaynakbekir42

9 yıl önce - Pzr 22 Şub 2009, 19:52

Alıntı:
--------------------------------------------------------------------------------
Gençlik Merkezi, İstanbul Yolu Bosna Hersek mahallesi girişinde 5 bin 160 metrekarelik alana inşa edilmektedir. Merkezde 3 adet sinema ve kongre salonu, 410 metrekarelik buz pisti, bilgisayar, resim, enstrüman, el sanatları ve yabancı dil atölyeleri, diksiyon odaları, spor salonu, amfi tiyatro, basketbol sahası ve kafeterya yer alacak. Gençlik Merkezi 4 milyon 500 bin YTL`ye mal olacak ve belediyenin dediğine göre 170 günde tamamlanacaktır.resminde de gördüğümüz gibi kaba inşaatı tamamlanmıştır

bilgilerin için teşekkür ederiz abdullah


Abdullah Taşezen
9 yıl önce - Sal 24 Şub 2009, 11:19
Gençlik Merkezi inşaatı tamamlandı


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul Yolu Bosna Hersek Mahallesi girişine yaptırılan Konya’nın ilk Gençlik Merkezi inşaatı tamamlandı.

Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezlerinden birinin Konya’da açılacağını belirterek, üniversitenin karşısına spor alanları, sinema ve kongre salonları, meslek edindirme kursları ile fonksiyonel bir Gençlik Merkezi yapıldığını söyledi.

Gençlik Merkezi’nin Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere verdiği önemin bir göstergesi olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, “Gençlik Merkezi, Türkiye’ye örnek olarak sunulabilecek anıtsal bir yapı oldu. Buradan binlerce gencimiz yararlanacak, zamanlarını en iyi şekilde değerlendirecek” dedi.

Gençlik Merkezi ile birlikte Konya’daki Kent Konakları sayısının 7 olacağını kaydeden Başkan Akyürek, bundan sonraki süreçte şehrin farklı noktalarına Kent Konakları yaparak sayıyı artıracaklarını dile getirdi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Konya’nın ilk Gençlik Merkezi, 5 bin 160 metrekarelik kapalı alana sahip. İstanbul Yolu Bosna Hersek Mahallesi girişindeki merkezde; 3 adet sinema ve kongre salonu, buz pisti, bilgisayar, resim, enstrüman, el sanatları ve yabancı dil atölyeleri, diksiyon odaları, spor salonu, amfi tiyatro, basketbol sahası ve kafeterya yer alıyor.

Alıntı:
ALINTI : www.konya.bel.tr


"Herşey güzel olmuş da bu buz pateni pisti yazın güneşinde nasıl kullanılacak merak ettim" ??

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA