Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Aydinsert
15 yıl önce - Pts 28 Hzr 2004, 16:03
Mehtap Gezisi hakkında!

TC.Denizcilik işletmeleri,moda iskelesinden kalkıp tekrar modaya dönecek şeklinde bir boğaz turu,mehtap gezisi düzenliyor yaz boyunca her cumartesi akşamı..

ayrıca anadolu kavağını geçtikten sonra poyrazköy var orayada piknik türü,kanlıcaya,beşiktaşa kavaklara ugrayarak gidiyor buda sadece pazar günleri..
BU TÜR ORGANİZASYONLAR DA YAPALIM...ne dersiniz

(+)

(+)

Burç

15 yıl önce - Pts 28 Hzr 2004, 16:16

Ben gitmiştim, çok kalabalık ve gürültülü oluyor,
Değil mehtabı görmek, oturacak yer bulmak bile imkansız.

Aydinsert
15 yıl önce - Pts 28 Hzr 2004, 16:23

20:50 de Anadolu Kavağında olmak, arabasız mümkün değil,Rumeli Kavağınada karadan gitmek tam bir trafik çilesi,amaç oturmamak zaten...

yapmışken birde motor kiralayalım bize kaça patlarki ben lüfer turun bu tür organizasyonlar için kiralık motorları olduğunu biliyorum,ne dersiniz

Elif

15 yıl önce - Sal 29 Hzr 2004, 10:42

Lüfer turdan fiyat almak ve programlarını öğrenmek lazım

Aydinsert
15 yıl önce - Sal 29 Hzr 2004, 11:08

gündüz ya da gece fark etmiyor fiyatlar

1-20 kişi fiyatı: 450 milyon toplam kişi başı: 22,5 milyon+ kdv=26,5 milyon
1-25 kişi fiyatı: 500 milyon toplam kişi başı: 20 milyon+kdv=23,6 milyon
1-30 kişi fiyatı: 550 milyon toplam kişi başı :18,3 milyon+kdv=21,6 milyon

Akşam turları 4.5 saat, gündüz turları 6 saat. (Boğaziçi sınırları dahilinde)

LÜFER TUR ORGANİZASYON
Körfez Cd. No:6 Anadolu Hisarı /İSTANBUL
Rezerv: 0212 229 75 67- 229 75 98

Mehmet
14 yıl önce - Cum 22 Nis 2005, 19:05

Beykoz Yalıköy arasında yol yapım çalışmaları vardır. Eğer deniz yolu ile değil de arabayla gelecekseniz, yol biraz karışık gibi. Beykoz Yalıköy arasındaki asfalt yaklaşık olarak yarım metre alçaltılacaktır. Bu çalışma 2 ay sürecekmiş.

Anadolu Kavağına gitmek isteyenler Kavacık tan Şile Otoyoluna girip Tünel i geçtikten sonra sola dönüyorsunuz. Daha sonra otoyolun bitiminde sağdan toprak yoldan Beykoz- Akbaba yoluna ulaşınca soldan Beykoz Çayırına kadar gidiyorsunuz. Oradan A. Kavağı tabelasını Takip edebilirsiniz.

Yada sahilden Beykoz a kadar geldikten sonra sağdan Şahinkaya yokuşunu çıkıyorsunuz. Şahinkaya meslek lisesini görünce soldan yolu takip ettinizmi direk çayıra çıkıyorsunuz.

Yol tarifim biraz karışık oldu. Kusura bakmayın artık.

Cumartesi ve Pazar günleri yol baya bir tıkalı oluyor.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET