Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Niğde - Bor
« önceki   12345   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Resul GUL
1 yıl önce - Pts 17 Ekm 2016, 16:49
Niğde - Bor Eski Hükümet Konağı Meydan Çalışması

Geçen Niğde Bor a gitmiştim Çarşı Merkezde çalışmalar vardı..
Ne olduğunu anlamadım Şimdi Haberleri araştırdım. Umarım Yanlış yer değildir Bir "Meydan çalışmasının" yapılacağı yazıyordu.. Artı Çok Amaçlı bir Tesisten de bahsedilmiş..[Fotoğraftaki Büyük Yeni Bina] Benim Fotoğrafını çektiğim Yere uymakta..

Çalışmalar Devam ediyordu. Fotoğraf Geçen Haftaya ait. Güncel sayılır. Bor a Hayırlı uğurlu olsun.. Kısa sürede Hizmete açılır inşallah

(+)

Bu da Haberde yer alan bir Foto Sanıyorum Yukardaki Binanın Temel kazısı olabilir.. Yanlışsam düzeltiniz

Meydan ile ilgili 2013 e ait bir Haber. Buyrun

Alıntı:
Bor’da yıllardır hükümet konağı olarak kullanılan ve geçtiğimiz zamanda Bor Belediyesi tarafından yıkılan binanın yerine yapılacak olan projede ilk çalışmalar Bor Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatıldı..

500 M² oturuma sahip olacağı belirtilen çok amaçlı tesiste , Zemin katta 9 adet dükkanın olacağı ve binanın 1 bodrum 4 kattan oluşacağı bildirildi.Ayrıca yeni projede 1.2. ve 3. katlar otel ,yurt , dershane vb. tesisler olarak, 4.katta ise çok amaçlı salonun faaliyet göstereceği dile getirildi.

http://www.borhaber.net/m/?id=10022

Resul GUL
1 yıl önce - Prş 03 Ksm 2016, 16:15
Niğde - Bor Merkez

(+)

onurguclu

1 yıl önce - Çrş 18 Oca 2017, 20:51
Gün Batımı

(+)

tirabzonli cocuk
1 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 11:16
bor bağları