Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Havalimanı
« önceki   1234 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
mehmet pekküçükşen
8 yıl önce - Cmt 05 Eyl 2009, 22:29

25 Ekim 2009 tarihinden itibaren pegasus havayolları konya-istanbul arası tarifeli uçak seferlerine başlıyor.konyamız için hayırlı olsun.seferler hafta içi hergün tek sefer, haftasonu ise 2 sefer şeklinde gerçekleşecek ve sabiha gökçen havalimanına uçulacak.

Atila
8 yıl önce - Pzr 06 Eyl 2009, 00:04

Elestirinin dozu biraz kaciriyoruz bence. Konya'ya tarifeli ucuslar basladi daha önce. Mesela, Konya- Izmir, Kopenhag-Konya vs. Fakat yeterince yolcu olmadigi icin iptal edildi. Eh, burada yeterince yolcu bulunmadigi sürecte, neden havaalani büyütülsün?

Sorunu bazen kendimizde arayalim....

Abdullah Taşezen
8 yıl önce - Pzr 06 Eyl 2009, 01:45

Arkadaşlar peki nufusu Selçuk üniversitesinden az olan illerdeki hava alanları Konyadan dahamı fazla yolcu sayısına sahip bu şehirlere yeni büyük havaalanları yapılmakta ?

Burakhan
8 yıl önce - Pzr 06 Eyl 2009, 04:00

Alıntı:
Arkadaşlar peki nufusu Selçuk üniversitesinden az olan illerdeki hava alanları Konyadan dahamı fazla yolcu sayısına sahip bu şehirlere yeni büyük havaalanları yapılmakta ?

Arkadaşım, eğer sırf siyasi nedenlerle hiç lüzumu yokken vatandaşın parası harcanıyorsa bir yere, haram zıkkım olsun başka da bişey demem. İhtiyaç var da yapılmıyorsa da o zaman ayrı, o zaman konuşulur. Ama Konya'nın havayolu potansiyeli belli. Havayolunu kullanmıyor Konya.

Durum ortada. Pegasus geldi, Atlasjet geldi, Sunexpres geldi, sonra gittiler. Birisi mi gönderdi? Yok. Yolcu olmadığı için gittiler. Demek ki Konya'da kullanılmıyor havayolu. İhtiyaç var mı dersen, mevcut havaalanı haydi haydi karşılıyor bütün ihtiyacı. Zerre kadar gereği yok. Zaten sivil havaalanı yapılsın diyen insanlar kaç kere uçağa bindi onu çok merak ediyorum. Sanki çok kullanıyorlar Konya Havaalanı'nı da yetmiyormuş gibi...

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Pzr 06 Eyl 2009, 04:21

Üniversitede en yakın arkadaşlarımdan biriside Konyalı.Kendisi Devamlı otobüsle seyahet ediyor,Çok hayıflanıyordu.Sebebini sorduğumda Konya'da sefer sayılarının çok az olduğundan bahsetti,hatta bir ara haftada 3 sefer varmış,sonrada Günde 1-2 sefer koymuşlar.Pegasus,Onur Air,Atlas Jet,Sun Express Gibi Hava Yolu Şirketlerinin Konya'ya seferleri yokmuş.Ben gerçekten Çok şaşırdım.Kayseri'ye günde en az 8 sefer oluyor.Kıbrıs'tan,Almanyadan,Hollandadan düzenli olarak direkt seferler yapılıyor.İzmir'e seferler var.Konyamızda Kayseri ayarında bir kent,hatta Gelişimini Kayseriden önce tamamlamış.Konyalı arkadaşlara soruyorum Havaalının durumu biye böyle.Gerçekten Arz-Talep mi düşük??

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA