Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Simsiyah 1 2
1 yıl önce - Çrş 30 May 2018, 12:09
Misafir b8c

Alıntı:
Misafir b8c

ben o dönemlere yetişemedim sanırım 1980 ler civarından bahsediyorsunuz.
gazi osman paşada ev kurun yerinde daimi pazar vardı o dönemleri biliyorum orta okuldaydım yıkıldı.

Misafir 6f6

1 yıl önce - Sal 03 Tem 2018, 14:49

mete sinemasi harijaydi

simsiyah 1 23
1 yıl önce - Cum 06 Tem 2018, 17:26
iyi günler.

KAPANAN SİNEMALARA EK YAPALIM BİRTANE DE
EN SON 2 YIL ÖNCE BEŞİKTAŞTA ÖNÜNDEN GEÇTİĞİM FERİYE SİNEMASI KAPANDI ORASI RESTORANT CAFE OLDU.

simsiyah 1 23
1 yıl önce - Pts 30 Tem 2018, 17:00
SİNEMA

KAPANMAYA YÜZ TUTAN SİNEMA SALONLARI DA VAR
TAKSİMDE KFC NİN YANINDAN YÜRÜYEN MERDİVEN LE AŞAĞI İNİLDİĞİNDE SİNEMA GİŞELERİ GELİYORDU HEMEN GİRİŞTE O GİŞELERİ KALDIRIP 4 KAT YUKARI TAŞIMIŞLAR KİM ÇIKIP 4 KAT YUKARIDAN BİLET ALIR AŞAĞIDA BİLET ALMAK DURURKEN BİR MANTIKSIZLIK OLMUŞ.
GİŞELERİN YERİNİ OYUN SALONU YAPMIŞLAR OYUN SALONU MU PARA GETİRİR YOKSA SİNEMA MI PARA GETİRİR. BİRİ 5 TL YE SADECE. ÇOCUKLAR HİTAP EDİYOR DİĞERİ 20 TL HERKESE HİTAP EDİYOR.

Misafir 2fd

1 yıl önce - Prş 13 Eyl 2018, 12:45

gaziosmanpaşa meydanında ki yazlık sinemanın adı ''NUR SİNEMASI '' İDİ
SARIGÖLDE YABANCI FİLM OYNATAN ''MEHTAP SİNEMASI''
BOZANEYE DOĞRU YERLİ FİLMLER OYNATAN ''TARLA SİNEMASI''
AZ İLERDEDE ''YENİ DOĞAN'' SİNEMALARI VARDI YAZLIK SİNEMA OLARAK...
İPEK -ZENGİN-TUNCA KAPALI SİNEMA SALONLARI VARDI
BİR MİNİBÜS DIŞINA FİLM AFİŞLERİ YAPIŞTIRIR VE MEGAFONLA MAHALLE ARALARINDA DUYURU YAPARLARDI

simsiyah 1 23
1 yıl önce - Pts 17 Eyl 2018, 17:08
Misafir 2fd

sayın misafir 2fd
bahsettiğiniz sinema salonlarına yetişemedim ama zengin sineması kulağıma tanıdık geldi.
gaziosmanpasa tarafına giderken zengin cafe diye biryer var dı kapandı. herhalde orası olsa gerek.

Misafir 35b

1 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2018, 00:41

7 yıl gecikmeli olarak yazınızı tesadüfen okudum şu an ve projenizin akıbetini çok merak ettim.

Cevap için; evrimirem@gmail.com

Misafir 20c

10 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 20:32

Beyoğlu sinepop sineması unutulmuş galiba

Misafir aa0

9 ay önce - Cmt 09 Şub 2019, 15:00

Zengin ve tunca evet amA ucuncu sinemayi ben gunes diye hatirliyorum net olmamaklA beraber tunca ssk nin o taraftaydi zengin safakin ordaudi arkasinda guvercin alip satardik guneste meydana cikarken solda bi yerdeydi yazlik sinema kucukkoyde vardi goptakini animsamkyorum

simsiyah 1 23
8 ay önce - Cum 22 Şub 2019, 10:53
şişli tarafında sinema

şimdilerde şişli kent tiyatrosunun olduğu yer 2-3 yıl öncesine kadar sinemaydi kent sineması
hatta yer olarak binanın önünde belediye otobüs durağı var.taksimden geliş tarafında.

sayfa 8
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet