Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Nüfus Bilgileri
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
kazimdogan

9 yıl önce - Pzr 12 Nis 2009, 15:48

mERSİN Adana Antalya gibi illerde yaşayan Kayserili hemşehrililerimizin çoğu emeklikten sonra buralara yerleşenler.

itaki
9 yıl önce - Pzr 12 Nis 2009, 18:24

Alıntı:
mERSİN Adana Antalya gibi illerde yaşayan Kayserili hemşehrililerimizin çoğu emeklikten sonra buralara yerleşenler.

Sanmıyorum, Antalya'yı bilmem ama Adana ve Mersin'deki Kayserililerin çoğu ellili altmışlı yetmişli yıllarda pamuk ve liman işçisi olarak gidip oraya yerleşenler.

En son itaki tarafından Pzr 12 Nis 2009, 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kadir BAHADIR

9 yıl önce - Pzr 12 Nis 2009, 18:29

Alıntı:
Kütük kayıtları bu şekilde, kafadan atmıyoruz TUİK`in raporları bunlar.
Ben zaten kafadan atıyorsunuz demedim; sadece orda yazan rakam kadar mı Kayseri'li var yani....Çok saçma...

itaki
9 yıl önce - Pzr 12 Nis 2009, 19:01

Sonuçlara göre Kayseri genelinde her dört kişiden biri, merkezde ise her üç kişiden biri Kayserili değil, başka şehrin nüfusuna kayıtlı.

rıfat çiftçi
9 yıl önce - Pts 13 Nis 2009, 01:38

burhanettin abi yurt dişinda yaşayan kayserililer olarak memleket özlemimizi bu siteden sizlerin acmiş oldugunuz haberler ve resimlerle takip ediyoruz.inanin emekleriniz boşa degildir. tarih sizi hic unutmayacak ellerinize ve ayaklariniza saglik cok sagolun hürmetler.

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Prş 28 May 2009, 08:19

kdz.ereğlide kayserililerin sayısı tam olarak ne kadar

murat_
8 yıl önce - Prş 28 May 2009, 08:22

Alıntı:
kdz.ereğlide kayserililerin sayısı tam olarak ne kadar

Sevgili İbrahim. Öyle bir soru sordun ki şimdi ÖSS de trigonometri çözmüş kadar kafamı ağrıttı. Ama bunu senin için araştırıp en kısa zamanda yazıcam buraya

Yusuf Esengül

8 yıl önce - Prş 28 May 2009, 10:21

Alıntı:
Antalya'yı bilmem ama Adana ve Mersin'deki Kayserililerin çoğu ellili altmışlı yetmişli yıllarda pamuk ve liman işçisi olarak gidip oraya yerleşenler.

Aynen öyle. Rahmetli Sabancı ve ailesi de Adana'ya yerleşenlerden. Hatta AKBANK demek Adanada'ki Kayserililer Bankası demektir.

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Prş 28 May 2009, 21:04

babam işi dolayısıyla bir kac sene ereğlide olacak bizimkilerde tasınacaklar 20 gunden evi falan tuttuk da merak edıyorum gerçi babam bazı kayserililerle tanısmıs da bende istanbuldan tatillerde oraya gittiğimde hemserılerımle tanısmak ısterım diye merak ettim

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Prş 28 May 2009, 21:08

adanayı bılmem ama mersınde 15-20 bın dolayında kayserili var.emekli olduktan sonra kayserililer mersındekı yazlıklarında yasamaya baslıyorlar.Mersınde yaz mevsımınde kayserili sayısı en az 50-60 bın vardır ama cunku mersındekı yazlıkların coğunu yaptıran kayserililer ve yazlıklarda en cok kayserililer oturuyor

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET