Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Zübeyde Hanım Opera Binası
« önceki   123 ... 3031323334   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 31
Misafir 330

1 yıl önce - Cum 05 May 2017, 16:35

inceleme ve değerlendirme süreci bitti ! Yenilenen ihaleye katılan firmaların hiç birisi kabul edilmedi
Yeni ihale 2019 yılında

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 09 May 2017, 18:33

Şu Opera saçmalığını yapana kadar her sabah belirli bölgelerde halka hayrına Gevrek boyoz ve çay dağıtsalar daha iyi ve verimli faydalı bir proje olurdu Operaymış Operası batsın.....

Misafir 431

12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 12:05

Türkiye'de yiyici çok nasıl olsa adam hizmet yapıyor cahil ve görgüsüz kardeş bizi modern sanatı bilmeyen şeklide yetiren eğitim sistemini sorgula sen kardeş sdney opera binasın kaç turist ziyaret ediyor biliyormusun cahil kardeş..... büyük vizyon sen bu değeri bilemezsin ama torunları rahmet okur aziz beye bu mübarek projede emeği olanlara rahat ol cahil kardeş

Misafir 689

12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 13:04

".....modern sanatı bilmeyen şeklide yetiren eğitim sistemini sorgula"
İzmir belediyesinden mi bahsediyorsunuz?ben o adamın operadan anladığını hiç sanmıyorum.o bina da olmaz.
fitch bana da not vermiş yarısını bankaya yatırdım yarısıyla simit aldım kendime
)))))))

Anıl 95
12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 14:53

Alıntı:
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından “Türkiye'nin opera sanatına özel" ilk binasının yapımı için gerçekleştirilen ihale sonuçlandı. Türkiye'nin en iddialı sanat mekanı olacak opera binasının yapım ihalesini Sydney, Londra, Berlin ve Kopenhag opera binaları gibi dünya çapında işlere imza atan Avusturyalı Waagner-Biro'nun da yer aldığı konsorsiyum kazandı.

https://www.izmir.bel.tr/HaberDetay/26589/tr

Misafir a78

12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 16:56

Çakma asparagas haber.Yazıda onay olmadan uygulanamayacağından bahseden küçük bir not var:
yani geleceğe yönelik yapılacağı kesinleşmiş olan bir şey yok,ihaleyi kazanmak demek kazanılan projenin uygulanacağı anlamına da gelmiyor.Bir sürü havada sallanan kazanılmış projeler var aynısını Çeşmede 7 yıldızlı otel için de demişlerdi ortada oteli bırakın,oteli yapacağı iddia edilen rus iş adamı hayatında türkiyeye bile gelmemiş..
İzmirli sallamayı çok sever klasik izmir sallamasyonlarına devam

Misafir 08a

12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 17:08

misafir fazla önyargılı ve taraflı konuşmuşsun sanki, evet izmir belediyesinin çok fazla yalan olan işi var ama bu haber doğru

tor35
12 ay önce - Cmt 27 May 2017, 18:43

Alıntı:
Çakma asparagas haber.Yazıda onay olmadan uygulanamayacağından bahseden küçük bir not var:
yani geleceğe yönelik yapılacağı kesinleşmiş olan bir şey yok,ihaleyi kazanmak demek kazanılan projenin uygulanacağı anlamına da gelmiyor.Bir sürü havada sallanan kazanılmış projeler var aynısını Çeşmede 7 yıldızlı otel için de demişlerdi ortada oteli bırakın,oteli yapacağı iddia edilen rus iş adamı hayatında türkiyeye bile gelmemiş..
İzmirli sallamayı çok sever klasik izmir sallamasyonlarına devam

Onay falan yazmıyor, her ihalede 30-45 gün yasal itiraz süresi var, Rus milyarderin gelmediğini nereden biliyorsun ? Otel imar planı iptal olduğu için yapılmadı.

Misafir 8b7

12 ay önce - Pzr 28 May 2017, 19:26

aslı astarı olmayan haber.Adı sanı duyulmamış yerel gazeteleri yayıyor bunları sonra kendileri de inanmıyor:D
geçen gün Trump izmire gelip otel alacak bile dediler millet amerikan bayraklarıyla caddelere çıkmıştı vapurlar otobüsler trump posterleriyle doluydu
uçak rötar yapmış ziyareti iptal diyip geçiştirmeye çalıştılar =))

Anıl 95
11 ay önce - Cmt 03 Hzr 2017, 13:17

Misafirlerin bu çekememezliği neden ya?
Trollükleriniz burda sökmez
Asparagas habermiş zaten belediyenin de işi gücü yok asparagas haber yapma peşinde koşacak öyle değil mi?

sayfa 31
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3031323334   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet