Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 661
Burç

6 yıl önce - Pzr 10 Mar 2013, 21:28

Onlar fahri Aydın'lı sayılır zaten.

Haldun Turan

6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 17:04

Kaybettiklerimiz başlığına kilit konmuş. Metin Serezli'nin vefat haberi ile alakalı paylaşım yapacakdım ama değerli sanatçıya ait başlık açılmış zaten.

Burç

6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 18:12

"Kaybettiklerimiz" diye tek başlık altına her vefat haberini yazmaya gerek yok,
gerekiyorsa ayrı başlıklar açılması daha iyi olur.

erkanyure

6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 21:30

Alıntı:
İlla mesaj yazılınca hemen okuyup puan vereceksin yoksa hakkını kaybettin diyemeyiz.

Hemen değil tabii ama örneğin 2 yıl gibi bir süre sınırlaması konulabilir. 2 yılda neler değişmiyor ki? Bilindiği gibi adli suçlar bile bir süre sonra zaman aşımına uğrayabiliyor

Boran
6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 21:36

Bazı üyelerin profiline girildiğinde isimlerinin yanında mavi tik işareti var nedir ki acep anlamadım.

Haldun Turan

6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 21:45

Buluşmalara katılan üyeleri gösteriyor Boran. Ama her buluşmaya katılan üyelere mavi işaret konulmamış mesela sende katılmışsındır Adanada. Burç beye söylersin mavi tıkı ilave ederler beni tıkla ve gör bende var

Boran
6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 21:49

Alıntı:
Buluşmalara katılan üyeleri gösteriyor Boran. Ama her buluşmaya katılan üyelere mavi işaret konulmamış mesela sende katılmışsındır Adanada. Burç beye söylersin mavi tıkı ilave ederler beni tıkla ve gör bende var

İlginçmiş.Evet Mersin buluşmasına katılmıştım patron görüp işaretler artık.

Uğuray
site denetçisi
6 yıl önce - Pts 11 Mar 2013, 22:01

Alıntı:
Bazı üyelerin profiline girildiğinde isimlerinin yanında mavi tik işareti var nedir ki acep anlamadım.

Zamanla bu liste oturacaktır.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3041126#3041126
Alıntı:
Buluşmalara katılan tüm üyeler zamanla eklenecek.
Ama herşey birden bire olmuyor, vakit alıyor. Bu çalışma 1-2 ay sonra tamamlanır.
Ondan sonra hala eksiklik varsa, bir başlık açarız, listeye eklenmek isteyenler orada bildirir.

ilker22
6 yıl önce - Cmt 16 Mar 2013, 01:29

Bir üyemizi yazmış olduğu bir başlıkta

Şu an sitede olarak görüyorum

Ama ana sayfadaki Kimler Online bölümünde ismini göremiyorum

Hangisine inanıcağım

Burç

6 yıl önce - Cmt 16 Mar 2013, 01:45

Okuduğun sayfayı yenilemen gerekiyor. (ctrl+F5). Her halukarda bu bilgiye pek güvenme.
Bu kişi 5 dakika önce siteden çıkmış olabilir. Ama 5 dakika kadar daha sitede görünür.
Veya sitede bir sayfayı okuyordur, veya bir mesaj yazıyordur,
bu yüzden 5 dakika bir yere tıklamamışsa siteden çıkmış gibi görünür.
Yani daima 5 dakikalık bir yanılma payı var.

sayfa 661
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET