Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
cangül
14 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 18:31

Benim bir onerim daha var ne kadar amaca hizmet eder bilmem ama merak ediyorum. Uyelerin kendileri ile ilgili bilgiler yazdiklari kisma fotograf makinasinin markasini belirten bir secenek konulursa sahsen mutlu olurum...

CAN
14 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 22:08

Site içerisinde mutlaka tatil köyleri ve tatil yörelerinin başlığı farklı bir noktada olmalı diye düşünüyorum...Öyle ki geçenlerde Türkiyede tatillerini yapacak bir İrlandalı çifte yardım olsun diye siteyi tavsiye ettim aldığım cevap şaşırtıcıydı.Siteden birşey anlamadıklarını ve resimlere ulaşamadıklarını BODRUM yazmışlar arama bölümün uzun uğraşlardan sonra find olduğunu bulmuşlar ama bodrum ile ilgili resimler ya da tanıtım gelmedi gibi bir cevap ile dönmüşler ben de denemek için ANTALYA HILLSIDE yazdım ve sonuç çok başarılı değil aslında...Örneğin tesis resimleri ve tatil köylerinin başlığı farklı bir noktada belirgin dursa ve o noktadan araştırma yapsak ya da resim yüklesek aslında daha başarılı oluruz diye düşünüyorum.Sonuçta TÜRKİYEMİZİN tanıtımı birinci amaç ise bu tanıtıma bu denli bir katkı hoş olabilir sonuçta kolay değil binlerce amatör resmin çekilip her alanın tespit edilmesi cidden büyük bir meseledir ve bunu olumlu yönder kullanmamız güzel olabilir kanısındayım...

Mutlu Kocak
14 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 23:24

Aslinda bu amaca hizmet eden worldturkey.com var ama, bir otel fotolari listesi filan olsa iyi olur. Ama uzun is.

Saygilar,
MK

Yuzbasi Volkan Yuksel

14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 10:23

Ulu Burc, PM lerde kapasiteyi artırabilirmisin mümkünse?

Aydinsert
14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 17:19

Bende şunu söylemek istiyorum: son zamanlarda forum:haberler-sohbet kısmında yoğunlaşmaya başladı,yeni üye olanlar yada fotografla alakası olmayanlar burda takılmaya başladı,sitenin asıl amacı tanıtım buda fotograf üzerine !! siyaset ve din üzerine değil...

bu yüzden haberler-sohbet kısmında kullanıcıların yazılan mesaj sayısına kısıtlama getirilmesini istiyorum!!!

Mehmet YASA

14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 17:26

Kemal Bereket'in hiçbir eleştirisini bu kadar beğenmemiştim,
Alıntı:
sitenin asıl amacı tanıtım buda fotograf üzerine !! siyaset ve din üzerine değil...
özellikle bu kısım, katılıyorum sana Kemal

Okhan
14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 17:34

Alıntı:
bu yüzden haberler-sohbet kısmında kullanıcıların yazılan mesaj sayısına kısıtlama getirilmesini istiyorum!!!

Haberler ve Sohbet bölümü wowturkey'nin degismez parcasi, tadi , tuzu. Burada yapilacak bir kisitlamayi uygun görmüyorum.

Alıntı:
Bencede bu seviyesiz mesajlar yuzunden butun faydali mesajlarda siliniyor. Yani buna bende karsiyim eger seviyesiz mesajlar varsa silinsin bu kadar basit. Bence bu konu tekrar acilsin yoksa wowturkey ozelligini kaybeder.

Kilitlenen baslikla ilgili olarak söylenilmesi gereken su: Bu baslik silinmedi, sadece belli bir süre icin kilitlendi, yani sonuc itibariyla silinen faydali mesaj yok. Ayrica olay sadece mesajlari silmekle bitmiyor. Mesaj silindikten sonra baslik kilitli degilse ayni baslik altinda hesap sorma tartismasina geciliyor veya yazilan mesajlar aynen tekrar yazilarak denetleyiciler ugrastiriliyor. Cogu zamansa kavga yeni mesajlarla ikinci raunda tasinarak sürdürülüyor. Keske olay cidden sanildigi gibi kolay olsa ama maalesef öyle olmuyor. Bu sebebden dolayi basligin belli bir süre icin kilitlenmesi bence etkili bir arac.

DağıstanAker

14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 17:41

Kemal Haberler ve Sohbetin adını değiştirin o zaman.
Yeni üye olanlar ve fotoyla alakası olmayanlar takılamazmı haberler ve sohbet bölümüne?Sadece sanamı ait o bölüm?Yani eski üyelere?Senin burada yaptığın ayırımcılık..

Aydinsert
14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 17:53

ben kimse takılmasın demiyorum, ya da başlığın adı değişsin diyede!!
demek istediğim şu: bir takım insanlar sadece siyaset için yada tartışmak için geliyorlar, sonra iş hakarete kadar gidiyor!!! neyi paylaşamıyorsunuz anlamıyorum!!!!

bir arkadaşımız diğerine şerefsiz diyor diyeride dinsiz,imansız..herkesin dini kendisine!!! siyasi görüşü kendine burası ne bir siyasi tartışma platformu ne diyanet işlerine bağlı bir kurum nede ülkeyi kurtarma kurumu!!!! kimsenin site kurallarını salladığı yok!!
bu yüzden şiddetle mesaj sayısına sınırlama getirilmesi taraftarıyım,bunun eski yeni üyelerle alakası yok!!!

DağıstanAker

14 yıl önce - Prş 08 Tem 2004, 18:15

Alıntı:
yeni üye olanlar yada fotografla alakası olmayanlar burda takılmaya başladı

Ben söylemiştim bu sözü sanırım.Ayırım yapma kemal bereket.Sende burada bir zamanlar yeniydin.
Senin burada söyleyebileceğin tek söz ''Haberler ve Sohbet bölümüne bir daha siyaset ve dini konular açılmasın''olabilirdi..Böylesi daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum..Çünkü siyaset ve dini konulardan açılınca herkes kendi görüşünü savunuyor ozaman da işin içinden çıkılmıyor ister istemez tartışmalar meydana geliyor.
Alıntı:

En son DağıstanAker tarafından Prş 08 Tem 2004, 18:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET