Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1762
mertgil
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 20:00

Site kurallarının ihlali nedeniyle bir talebimi özelden yönetime nasıl iletebilirim?
Şayet özelden iletebilme imkanım var ise kullanıcı adını ne diye girmeliyim?
Özelden ileti imkanı yoksa nasıl bir yol izlemeliyim?

Uğuray
site denetçisi

1 ay önce - Prş 28 May 2020, 20:54

Sen yazmak istediğini yaz. Biz görürüz.

em1nk
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 21:38

2014-2019 raylı sistemler projeleri başlığının süresi dolduğu için kilitlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

> http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=134139

onurnazliaka
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 01:50

Kayseri\'de Doğalgazlı Halk Otobüsleri Haziran\'d ...la Çıkıyor başlığı görevini 2010 yılında, son otobüsün teslimatıyla tamamlamıştır. Hakeza aynı durum Kayseri'de Dolmuşlar Kalkıyor başlığı için de geçerlidir. Hâli hazırda Kayseri Belediye Şehiriçi Otobüsleri başlığı da bulunduğundan belirttiğim iki başlık kilitlenebilir.

Öte yandan Kayseri'de hem belediye hem de özel halk otobüsleri sefer yapıyor. Oysa ki başlık yalnızca "belediye otobüsleri" ibaresine yer veriyor. Ayrıca otobüsler yalnızca Kayseri'de yani şehir içinde çalışıyor. Karadeniz'deki Trabzon-Rize belediye otobüs hattı bulunmuyor yani. O nedenle "şehir içi belediye otobüsü" diye özel olarak belirtmeye de gerek yok. Tüm bu nedenlerle dil bilgisi ve anlatım bakımından hatalı olan başlığın adının 14 yıl sonra da olsa düzeltilmesi, öte yandan arama yapan kullanıcıların rahat erişim sağlaması için başlığın adının "Kayseri - Belediye ve Özel Halk Otobüsleri" olarak düzeltilmesi hususunda gereklerini talep ederim.

Mehmet0660
1 ay önce - Cum 29 May 2020, 19:56

uğuray
siz denetçisniz bir paylaşınlan katikatürü sonra başkası paylaşıyor bunu şikayete yazıyoz kaynak belirtmeli diyorlar
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=118392 ...p;start=30
bakınız 4. sayfada olan 7 sayfada yine paylaşılmış

-mert-
1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 01:23
Yardım

Arkadaşlar gönderdiğim fotoğraflar gönderildikten sonra büyütülmüyor. Yüklerken mi ayarlıyorduk onu? Birde fotoğraf gönderdiğim halde anasayfada en son gönderilen fotoğraflarda değilde en son gönderilen mesajlarda gösteriliyor. Neden?

Cüneyt5316

1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 01:36

Sanırsam tuğrasız fotoğraf paylaşıyorsunuz. Tuğralı/tuğrasız fotoğraf paylaşmayı mesaj yazarken, dosya seçin seçeneğinin altındaki kutucuktan ayarlayabilirsiniz. Eğer siz seçmeden tuğrasız yani sizin deyiminizle büyütülmeyen fotoğraf paylaşıyorsanız, bu fotoğrafın boyutundan kaynaklı. Ayrıca tuğrasız paylaşılırsa bu fotoğraf, anasayfada en son fotopraflar kısmında değilde en son gönderilen mesajlar kısmında yer alır

Can Ertan
1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 15:19

Biraz göz gezdirdim ama bulamadım, forumda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hakkında herhangi bir gizlilik politikası veya kullanıcı sözleşmesi var mıdır ?

bahadır 0302

1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 15:27

Fotoğrafları tuğralı yükleyememe cezamın artık kalkmasını rica ediyorum

Cüneyt5316

1 ay önce - Cmt 30 May 2020, 16:43

Alıntı:
KVKK NEDİR? Neden ihtiyaç duyulur?
Gerek kamu, gerekse özel kurum ve kuruluşlar, bir görevin yerine getirilmesi veya bir hizmetin sunumuyla bağlantılı olarak, kişisel veri niteliğindeki bilgileri, uzun süredir toplamaktadırlar. Bu durum, bazen kanunlardan kaynaklanmakta bazen kişilerin rızasına veya bir sözleşmeye dayanmakta bazen de yapılan işlemin niteliğine bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

İyide burada kimse şahsen bana zorla birşey paylaştırılmıyorki zaten. Direk olarak verilen bir kişisel bilgi zaten yok. Dolaylı olarak var. Kim ne yapsın benim Galatasaraylı olduğumu yada Bursa’da oturduğumu. Amacı farklı olan burada işi ne zaten

Eğer fotoğraf için deniliyorsa onunda kolayı var zaten YASAK !

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=14278

sayfa 1762
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET