Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1727
Burç

1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 10:35

fotoğraf yükleme hakkında herşey burada yazıyor :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=9072

Tarıkburnu
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 22:10

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=2912813#2912813

Bu başlığın adının

Tekirdağ-Çorlu Atatürk Havalimanı şeklinde değişmesi doğru olacaktır

salihhr

1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 00:48

Elazığ Sivrice Depremi 6.8 başlığına tarih eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Takdir yönetici arkadaşların.
Örnek
Van depremi 7.2 - (23 Ekim 2011)
Manisa Akhisar'da deprem 5.4 - (22 Ocak 2020)

Selim Serter
1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 08:26

Elazığ ve Malatya illerindeki deprem nedeniyle ''Elazığ - Malatya Depremi Devlet Yardımları ve Özel Kuruluşlara Ait Yardımlar'' başlıklı bir bölüm oluşturulursa insanlar en azından nereye başvuracaklarını bilirler. Şuanda Elazığ'da insanlar bu tür yardımları nerden nasıl temin edebilecekleri noktasında sıkıntılar yaşıyor. Böyle bir başlık oluşturulursa çok verimli bir iş yapmış olursunuz site yönetimi adına.

Suzi Dilara

1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 12:33

Mobil kullanıcılar olarak en çok vakit geçirdiğimiz WOWa "Gece görünümü" yapılabilir mi?

Büyük ekranlı telefonlar kullandığımız için ilk olarak batarya açısından iyi olurdu pikseller beyaz için daha fazla kullanıyor , bunun dışında gece baktığımızda ekran en kısıkta olsa bile arka plan gözalıyor.

Olsa çok daha iyi olur .Bence

Ustura Faysal
1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 12:57

Güzel fikir ama telefonlarda özellik olarak gece kalkanı olması lazım.

En azından benim telefonda var, başka telefonlarda var mıdır bilemiyorum.

Suzi Dilara

1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 13:32

Wow turkey vb. için değil
Arama SMS Galeri gibi donanım uygulaması dışındaki siteler arasında geçerli bir yazılım benim dediğim

Senin wowdan bi SS almanı istesem ?

Cemalim7
1 ay önce - Çrş 29 Oca 2020, 14:58

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7552363#7552363

Merhaba, tarafımdan gönderilmiş bu mesaj 80 dakika boyunca onaylanmadı. Yazdıklarım sitede yayınlanmak zorunda değil fakat başka onaya tabi mesajların onaylandığını görürken bazı mesajların neden bu kadar askıda kaldığını anlayamıyorum. Eğer sitede mesaj yazmam istenmiyorsa bunun beyan edilmesi yeterli. Ben bu uygulamaya neden tabi olduğumu bile bilmiyorum. Bilginize.

Furkan 1453
3 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 16:13
Video Barınma Sitesi

Mutlaka öneren olmuştur. Wowturkey, fotoğraf konusunda rakipsiz bir site oldu. Bu seviyeden daha iyisi yok, olması da imkansıza yakın. Ülkemizin en ucra yerindeki bir eserin fotoğrafını Wowturkey'den bulmak mümkün. Ama videosunu ne wowturkey ne de başka bir sitede bulamıyoruz. Wowturkey, Türkiye içerikli bir video barınma sitesi olarak genişletilmelidir.

Burç

3 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 16:27

Alıntı:
Merhaba, tarafımdan gönderilmiş bu mesaj 80 dakika boyunca onaylanmadı. Yazdıklarım sitede yayınlanmak zorunda değil fakat başka onaya tabi mesajların onaylandığını görürken bazı mesajların neden bu kadar askıda kaldığını anlayamıyorum.

Bu yazdığın mesaj ile ilgili bir sorun.
Mesaj onaycılarından birisi mesajını görmüştür, uygun bulmayıp onaylamamıştır. Belki kararsız kalmıştır, bir başka arkadaşın da bakmasını istemiştir. Böylece başka mesajlar onaylanırken, senin mesaj başka birinin okuyup onaylamasını bekler. O başkası da beğenmemiş olabilir. Sonunda kimse onaylamaya uygun bulmazsa mesaj çöpe atılır. Çöpe atılınca da orada beklemeye başlar. Bu sefer çöp temizleyicisi mesajını okur ve gerekirse bu uygunsuz mesaja ceza verir. Devamlı mesajlarını çöpe atmak gerekiyorsa, işte bu yüzden mesajların onaya düşüyordur. Eğer site kurallarına uymamaya devam edersen zaten devamlı mesajlarını silmektense, seni siteden atmaktan başka çare kalmaz. Bu sitede yüzlerce mesaj yazıp da bir tek mesajı dahi silinmeyen insanlar varsa, sen de bunu başarabilmelisin.

sayfa 1727
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET