Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1623
Alperen B E

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 19:27

Alıntı:
Biliyorum da, bu hatayı alıyorum.

Bildiğim kadarıyla kişisel sayfayı kititleyebilmek ve kilidini açabilmek için profil sayfanızda "Sitedeki Kişisel Sayfası" linkinin olması gerekiyor.

En son Alperen B E tarafından Cum 11 Oca 2019, 19:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Abdullah O345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 19:29

Alıntı:
Bildiğim kadarıyla kişisel sayfayı kititleyebilmek ve kilidini açabilmek için profil sayfanızda "Sitedeki Kişisel Sayfası" butonunun olması gerekiyor.

O buton değil, link (bağlantı).

Dediğin gibi "Sitedeki Kişisel Sayfası" linkinin olması gerekiyor ama bende yok. Sayfamı kilitleyemediğim için site denetçilerinden yardım istedim.

Burç

1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 19:57

Kişisel sayfa açınca sayfanın linkini denetçilere bildirmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra sayfanın kilidi sizin elinizde olur. Yani kişisel sayfa olarak açtığın sayfanın linkini burada yazman lazım.

Abdullah O345
1 hafta önce - Cum 11 Oca 2019, 19:58

Alıntı:
Kişisel sayfa açınca sayfanın linkini denetçilere bildirmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra sayfanın kilidi sizin elinizde olur. Yani kişisel sayfa olarak açtığın sayfanın linkini burada yazman lazım.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=165880 ...mp;start=0

Mehmet Kasım İyonya
1 hafta önce - Cmt 12 Oca 2019, 11:23

burç merhaba, üye adımdaki iyonya eklentisini çıkarırmısın, insanlara anlatamadık anlamını, yanlış anlaşılıyor, sadece Mehmet Kasım adını kullanmak istiyorum, yardımcı olursan sevinirim

Haldun Turan

6 gün önce - Cmt 12 Oca 2019, 23:13

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6966269#6966269

Başlığın ismini '' İstanbul Ataşehir Ülker Sports Arena '' olarak değiştirirseniz daha uygun olur.

Emir GÖKER

6 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 18:53

Bu ay beğendiğiniz fotoğraflarda yer alan bazı fotoğraflarda wowlar eksik gösteriliyor. Düzeltilmesini talep ediyorum.

En son Emir GÖKER tarafından Pzr 13 Oca 2019, 21:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Burç

6 gün önce - Pzr 13 Oca 2019, 19:08

Ay içinde en çok puanı almak için midir, nedendir bilemem : tam yeni aya girildiği anda, saat gece 12:00'yi geçtiği dakikada siteye fotoğraf yükleyenler hep bu sorunla karşılaşır.

Bunun nedeni sitenin bazı programlarındaki saatin halen yaz-kış saati uygulamasına göre hareket etmesi. Türkiye yaz kış saati uygulamasına son verdiğinden beri, nedense tam geceyarısını bekleyip, ayın ilk fotoğrafını yükleme adeti olan birçok üyenin şikayet etmesine neden oldu. Bu şikayetleri arka sayfalarda da okuyabilirsiniz. Programdaki bu hatayı düzeltmek zor değil ama bununla uğraşmamayı tercih ettim. Çünkü eğer bir üye, daha çok wow puanı almak için böyle bir plan yaptı ise, bu şekilde kendince bir avantaj elde etmemesi daha doğru olur. Benim tavsiyem, siteye fotoğraf yüklemek için ay başını beklemeyin. En çok wow puanını almak, wow puanı sayısı bakımından birinci veya ikinci veya onbeşinci olmak hiçbir avantaj getirmiyor. Ay sonunda en çok puan alan ilk 100 fotoğraf eşit muamale görüyor, hiçbiri diğerinden daha üstün sayılmıyor.

Vural Demir
akin87
5 gün önce - Pts 14 Oca 2019, 00:37

Akşam Saat 8'den sonra yemekli paylaşımlar yasaklanmalı

sayfa 1623
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET