Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 149
Burç

12 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 11:03

Üyenin kendi fotoğrafına bakınca sayılmamasını sağlamak çok basit.
Zaten kimin, hangi fotoğrafa, kaç defa baktığı hep kayıt ediliyor.

Ancak daha önce yazdığım üzere fotoğraf popülaritesi, bir "gurur kaynağı" olmaktan öte hiçbir
anlam taşımıyor. Eğer yatıp kalkıp kendi fotoğraflarına bakarak gurur duyabiliyorsa, varsın uğraşsın.
Sitemizdeki üye kalitesinin bu seviyenin üstünde olduğunu rahatça söyleyebilirim.

ufuk1978

12 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 11:13

Alıntı:
Sitemizdeki üye kalitesinin bu seviyenin üstünde olduğunu rahatça söyleyebilirim.

Orası kesin.Ben sadece ortada bir hata varsa düzeltilmesi için dikkat ettiğim bir hususu sizinle paylaşmak istedim.Sonuçta herşey site yararı için

Yusuf Kaplan

12 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 13:30

Mesaj penceresinde ı, ü, ö, ş, ç, ğ olduğu gibi büyük harfleri olsa çok hoş olur.
Klavyemde bu harflerin olmadığı için bazen zorluk çekiyorum.
Ü, Ö, Ç'yi yapabiliyorum, fakat diğerleri olmuyor.

ilginiz için teşekkür ederim.

Cem Telgeren
11 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 00:26

Halen ''Haberler ve Sohbet'' bölümünde alt başlıklar halinde bulunan site ile ilgili olan bölümlerin bir araya getirilerek ''Haberler ve Sohbet'' bölümünden ayrılıp, ayrı bir başlık altına alınması mümkün olabilir mi acaba? Çünkü gerilere gitmiş site ile ilgili başlıkları bulmak bazen çok zaman alıyor.

deniz1764

11 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 00:36

200 bininci üyenin wow ailesine katılmasına az kalan şu günlerde bir öneri:Profillerimizde ve yazdığımız mesajların solundaki profil özetimizde wowturkey'in kaçıncı üyesi olduğumuz ''Üye no.'' şeklinde yazsa hoş olmazmıydı?

Selahattin
11 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 00:42

http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewp ...p;u=183602

Mesela Deniz bey sizin profilinize tıklayınca üstteki link çıkıyor ve en sondaki numara sizin kaçıncı üye olduğunu yazıyor.

kemalcanhakkı

11 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 01:20

Film Ve Dizi Baslıkları Son Zamanlarda Cogalmaya Basladı Hepsini Birden Takip Etmek İstiyorum
Ama Son Gunlerde Her Diziye Her Filme Ayrı Ayrı Baslık Acılıyor 4 Tane Baslık Acalım
1-) Yerli Diziler
2-)Yabancı Diziler
3)Yerli Filimler
4)Yabancı Filimler

Boylece Yeni Vizyona Giren Filim Veya Dizilerin Konuları Dagılmamıs Olur Meraklılarıda Bu Baslıklardan
Vizyon Filmleri Ve Dizileri Takip Edip Yorum Yapabilir

Cemali_16
11 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2007, 01:30

Alıntı:
1-) Yerli Diziler
2-)Yabancı Diziler
3)Yerli Filimler
4)Yabancı Filimler

Bu konuların hepsini kapsayacak şekilde tek bir başlık açıp dizin haline getirilebilir ve bunu her üye yapabilir.
Site yönetiminden beklemektense bu konunun meraklıları yapabilir bu işi.

Saygılarımla

Emir ERTEN
11 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 17:02

Kendimce bulduğum yeni bir fikirle daha huzurlarınızdayım

Fikrim şu; Belirli bir sayıda artı puan üyelerimize;mesela 10 artı puan alana 1 bonus artı da bizden(wowturkeyden) hediye kampanyası başlatılsa güzel olur diye düşünüyorum.
Hediye olarak verilen bu puanlarda puan hanesinde ''hediye puanı'' isminde olsa güzel olur.
10 puan+1
100 puan+10
1000puan+100

Uğur!
11 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 17:11

Emir Erten demiş ki:
Fikrim şu; Belirli bir sayıda artı puan üyelerimize;mesela 10 artı puan alana 1 bonus artı da bizden(wowturkeyden) hediye kampanyası başlatılsa güzel olur diye düşünüyorum.

Taksitte yapıyormu bu kampanya

Yahu niye bu kadar + düşkünüyüz anlamadım gitti. Böyle bir kampanyanın bize yararı ne olacak?

Birde hangi tarihler arası geçerli kaçırmayalım

sayfa 149
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET