Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 147
fatih atalan
12 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 14:36

siteye yüklediğimiz fotoğrafların kodlarına ulaşabilme fasilitemiz olsa ne güzel olurmuş. Aynı resmi başka bir başlıkla paylaşmamız gerektiğinde, resmi yeniden yüklemek veya link vermek yerine server işgali yapmadan kullanabilirmişiz.

hüssam
12 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 14:39

wowturkey sitesinde yardımlaşma alanı var mı?

bülent dizdar

12 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 14:41

wowTURKEY yardımlaşma odamız

Ayrıca merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını wowTURKEY : Soru Cevap bölümünden bulabilirsiniz.

deniz1764

12 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 14:49

Alıntılarla ilgili bir öneri:Yapılan alıntının kimden olduğunu yazsak güzel olur diye düşünüyorum.
Yani,
xxxxx demiş ki
Alıntı:
..........

şeklinde.

Uğur!
11 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 16:30

Alıntı:
Alıntılarla ilgili bir öneri:Yapılan alıntının kimden olduğunu yazsak güzel olur diye düşünüyorum.
Yani,
xxxxx demiş ki
Alıntı:
Alıntı:

..........

şeklinde.

Bu zaten mümkün.Quote butonuna bastıktan sonra parantez içine (quote="Üye Adı")

deniz1764 demiş ki:
Yani,
xxxxx demiş ki
Alıntı:
Alıntı:

..........

Bakınız şekildeki gibi. Alıntı butonunun kaldırılmasının sebebi o buton olduğunda cevap yaz butonunun kullanılmaması ve mesajların hepsinde iç içe bir sürü alıntı olmasıdır. Bu neden o buton kaldırılmış.. İyide olmuş..

şeklinde.

Mustafa Kavlak

11 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 20:42

Site Deneticilerin bir listesi var mı?

Avrupa bölgesi için bir denetici var mı?

Öğrenmek istiyoruz teşekkürler.

Necdet Cevahir
11 yıl önce - Prş 20 Eyl 2007, 22:52

Mustafa 16TR demiş ki:

Site Deneticilerin bir listesi var mı?

Avrupa bölgesi için bir denetici var mı?

Burç demiş ki:
Denetçiler devamlı değişmekte, onun için bir liste ve görev dağılımı dökümü veremiyoruz.
Siz istediğiniz denetçiye danışın, o sizi doğru yere yönlendirir.
Ancak bir konuya çok dikkat edin : sadece bir tek denetçiye yazın!
Aynı mesajı, gördüğünüz her denetçiye gönderirseniz inadına hiç birinden cevap gelmez, ona göre.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=339937#339937

Koray Samancı
11 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 01:18
Merhabalar,

İyi geceler dileğimle, ben bu siteye google'dan arama yaparken şans eseri denk geldim.. Ama şu takıldığım zaman süresince gerçek anlamda sevdim bu siteyi.. Ülkemizin güzelliğini bir kez daha bu sitede anladım.
Yaşanılması, gezilmesi, görülmesi değer yerlerine gidemesemde burada gitmiş kadar oluyorum..İnşallah ilerleyen zamanlarda bende kendi çekmiş oldugum resimleri bu güzel sitede yayınlarım ve sizlerle paylaşırım.. ( ama önce bi fotoğraf makinası almam lasım )
Umarım ilerleyen zamanlarda ülkemizi en iyi şekilde tanıtan bu sitenin üyesi fazlalaşır ve kayda değer resim ve yorumlarla zamanımızı geçirir ve güzel dostluklar ediniriz..Yakın çevreme tavsiye edeceğim ve ediyorumda..Şuna değinmeden geçmek istemedim, bu güzel yaşanmaya değer, çoğu dış ülkelerin kıskandığı ülkemizin değerlerini, şu muhteşem doğasının kıymetini biliriz....Hepinize saygılar..İyi geceler...

Selcuk Aral

11 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 01:55

murat.yavuz demiş ki:
Bazı fotoğraflar bu duruma istisna olsa da ayın fotoğrafı adaylarında ayın ilk günlerinde yüklenen fotoğrafların son günlerde yüklenen fotoğraflara oranla bir avantajı oluyor.

Sevgili WOW’cular !

Kanaatimca üyelerden Murat Yavuz haklidir. Bunun tersi gecen ay gerceklesmis olsa da bu bir istisnai durumdur ve mantiga da ters düser. Üyeler tarafindan verilen puanlarin en büyük kismi *Hatir-Kisiye Sempati-Puanlari’dir*. Bir fotografin, daha uzun bir sürede – daha cok göze carpacagi icin, ilk 30’a girme sansi daha yüksektir. (<-- Burada kimseye hicbir sekilde itirazim yok, herkezin tek bir WOW/Oy-Hakki vardir, kime isterse ona verir !)

Durum böyle iken: Basariyi etkileyen sadece bu degildir. Günde 400-500 fotografin yüklendigi WOW’da artik yeni ulasan resimlerin bircogunun gereken ilgiyi göremeyip, yeterli alakayi cekmedigini farketmekteyim. Normal bir insanin bu kadar fotografi inceleyebilmesi ve degerlendirebilmesi imkan dahilinde degildir.

Artik bir resmin basarili olup olmamasini etkileyen (ilk planda ilk 30’a girerek aday olabilmek) tek faktör, yöneticilerin degerlendirmelerine göre, bir resmi anasayfaya koyup-koymamalarina, koydularsa: Bu fotografin anasayfada *kac defa, hangi saatte, ne kadar süre vs.* sunulmus olusudur.

Bir taraftan üyelerin büyük bir kismi eski günlerde oldugu gibi *kim neyi, nasil cekmis ?* diye bakmak adetinden yavas yavas uzaklasmaktalar diger taraftan isteseler de bu kadar fotograf arasindan (teorik olarak imkan olsa da) bulabilme imkanlari cok azalmistir. Günde 500 den ay’da 15 000 fotograf arasinda güzelini bulmaya calismak adeta *Samanlikta kaybolan toplu-igneyi aramaya benzer !!!*

Iste bu sebepten bir hayli WOW’cu arkadasin resimleri kenarda-kiyida kalarak, üyelerin gözüne carpmamakta, daha ilk 30’a giremeden harcanip gitmekte, hakettikleri itibari görememekteler.

Müsade ederseniz bu gercegi sizlere *kimseyi kirmak ve gücendirmek amaci olmaksizin* bildirmek istiyorum.

Hepinize Hayirli Ramazanlar

NOT: Burada tabiki yöneticleride (ayni düsünceye paralel) suclamamak gerekir. Cünkü onlarinda 500 fotograf arasindan dogruyu bulabilmeleri ve herkezi memnun edecek sekilde ana sayfaya koyabilmeleri imkan dahilinde degil.

ultrhasan42

11 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 02:17

Anasayfadaki resimlerin süresi 15-10 gün gibi bir süreye indirilse nasıl olur acaba?veya haftalık aylık ve yıllık olarak gruplansa?

sayfa 147
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET