Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
alimemo
14 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 14:47

Bir de üye girişi yapmadan puan vermeye kalkınca "puan veremezsiniz" uyarısı yerine giriş ekranı çıksa daha güzel olur.

Taha
14 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 00:24

Istanbul, Izmir ve Ankara haric diger sehirler bolumunu bolgelere ayirarak kullanilabilir.

örnek:

Akdeniz bolgesi

Kapsayan sehirler: Antalya, Mersin, Mugla vs.

Karadeniz bolgesi

Kapsayan sehirler: Trabzon, Samsun vs.

Iste boyle bolumlere ayirabiliriz. Sonuc'da en iyisini Burc abi yapar, benimkisi sadece bir hatirlatma ve oneriydi.

cinümit
14 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 21:22

bu sitede gazete okumayan insan olduğunu sanmıyorum.benim isteğim gazeteden kopyala-yapıştır olayının son bulması.belgelere ve yabancı gazetelere karşı değilim ama zaten okuduğum şeylerin yer teşkil etmesine hiç gerek yok.

M.Ali
14 yıl önce - Cmt 25 Arl 2004, 21:32

Ben de senin gibi (yazılar kopyalanacağına link verilse daha iyi olur diye) düşünüyordum, ancak bazı gazeteler arşiv tutmadığı için linkler belli bir zaman sonra ölüyor. Onun için makalelerin siteye taşınmasının faydalı olacağı sonucuna varıldı.

messiah_haktan

14 yıl önce - Pzr 26 Arl 2004, 01:05

Gazetelerdeki kopyala/yapistir olayi haberi okutmaktan cok yeni bir tartisma acmak icin yapiliyor.En azindan benim amacim o,eminim ki bir cok kisi de bunu tartisma acmak icin yapiyordur,siteye bir sakincasi yok bence.

Özcan

14 yıl önce - Pts 27 Arl 2004, 15:35

Selam.

1. Birkaç saat sitede gezindikten sonra, tüm mesajlar okunmuş duruma geçiyor. Henüz okumadığım mesajların hangileri olduğu malesef kayboluyor. Çerezlerle ilgili bir ayarda sorun olabilir mi?

2. Sayfaların sağ alt köşesinde bulunan forum seçin isimli combo box (çekme kutusu - muhteşem çeviri!?) içine "Üyelere Özel" bölümü eklenebilir mi (sadece 25+ mesajlı üyelere görünmesi gerek tabi)?

irfan x
14 yıl önce - Cum 31 Arl 2004, 12:12

Bazı arkadaşlar tartışma oratamı içinde beğenmedikleri iletiler için " moderatorleri uyarıyorum, bu mesaj silinsin" gibi mesajlar yazmayı son zamanlarda sıklaştırdılar. Sanıyorum mod arkadaşlar mesajların çoğunu kontrol ediyorlardır. Bu yüzden kimsenin, kendi mesajı hariç "bu mesaj, silinsin" demeye hakkı olmadığını düşünüyorum. Silinecek mesaj varsa mod arkadaşlar silerler zaten. Ve ayrıca her üye beğendiği veya beğenmediği mesaja + veya - puan verebilir. Ben silinecek mesajların mod arkadaşlardan kaçmadığı izlenimindeyim. Çünkü benim de pek çok mesajım herhangi bir uyarı almadan anında silindi ( gereği yapıldı sadece)...

Bu yüzden, başkalarının mesajı için, site kurallarına aykırı değil ise ve sırf aynı fikirde değil diye, " bu mesaj silinsin" diyen arkadaşlar için ayrı bir - puan talebediyorum...

Oguzhan
14 yıl önce - Pts 03 Oca 2005, 18:53

Burc, bence su son haftalarda cok yeni uye kayit oldu, tabiiki guzel birsey bu, ve nekadar buyuk olursa wowTURKEY okadar guzel olur. Ama bunun sitenin kalitesinden olmasini istmeyiz herhalde. Ilk basta su email adresi ile uyeligi aktif hale getirdigin guzel oldu, ama yeni uyelerin (mesaji olmayan veya 5, 10 mesajdan az mesaji olanlarin) belirli bir sureden sonra silinmeleri talep ediyorum. Gerci suan fotolari gorebilmek icinde uye olman gerekiyor ama bu tarz birsey uygulanmali bence. Site'nin kalitesini dusurmemek icin, bilmiyorum ayni fikiri paylasan arkadaslar varmi?...

Zaferr
14 yıl önce - Pts 03 Oca 2005, 20:08

Yeni üyelerin hepsi kuralları çok güzel okumuş Kimseyi eleştirmek gibi olmasın ama çogunun takma isimleri var örümcek adamdan beri gördüm,hatta bir tane .....hotel isimli arkadaş,bir tane karındeşen jack,hatta bir tanede sayko birşey vardı profiline meslek olarak acaip birsey yazmıştı.En azından takma isimlerinin yanlarına gerçek adlarınıda yazsalarda nasıl hitap edebileceğimizi bilsek

Burç

14 yıl önce - Pts 03 Oca 2005, 22:33

Garip rumuzlarından rahatsız olduğunuzu bu üyelere özelden birldirmekten çekinmeyin.
Bu konuda söz hakkı sizin, rahatsız olduğunuz konularda harekete geçin, başkasından beklemeyin.
Size ters bir cevap verilmesi halinde şikayet formuna bir bildirin, siteden ebediyen uzaklaştıralım...
Garip rumuzlarla kayıt olanların üyelikleri vakit bulduça zaten siliniyor,
özellikle ingilizce özenti rumuzlara bu konuda öncelik tanıyoruz.
Ama kuralları okumaları için bir kaç gün vakit verin, internette alışılmamış bir uygulama
yaptığımızı unutmayalım.

sayfa 15
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET