Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
Burç

15 yıl önce - Cum 08 Ekm 2004, 19:47

wowTURKEY tişört projesi, neredeyse site kurulduğundan beri bir destan gibi
dillerde dolaşır durur. Benim bildiğim Okhan de lan hariç, kimse bir tek tişört bastırmadı.
Belki basıp dağıtarak para kazanmak bile mümkündür ama bununla uğraşacak kimse
çıkmadı. Keşke birisi yapsa diye ben de yıllardır bekliyorum.

KILINC

15 yıl önce - Cum 08 Ekm 2004, 19:54

Benim bu konuda biraz deneyimim var (yediğim kazıklardan dolayı tecrübeliyim
Üniversitenin sualtı kulübü için sweatshirt ve tshirt yaptırmıştım. Birkaç hafta içinde İstanbul'a geleceğim. O zaman bir kaç kişi oturup bu konuyu konuşalım harekete geçelim.
Patlatalım şunları da dışarda fotoğrafları çekerken artistliğimiz olsun dimi

Alper

15 yıl önce - Cum 08 Ekm 2004, 20:26

Yaz basinda wowturkey resimlerinin oldugu bir tshirt bastirdim.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=7376&p ...c&start=70
Elimizde bunca benzersiz resim ve de istekli insan da varken cok daha guzellerini yapabiliriz aslinda.

irfan x
15 yıl önce - Cmt 09 Ekm 2004, 03:50

Ayın fotoğrafının aynı sıra, bazı katogoriler yapıp o konudaki en iyi fotoğrafları da seçelim. Messela en iyi gökdelen fotoğrafı ( böyle bir şeyde fotğrafını çekimek için seçilen binanın niteliğinden çok, fotoğraf kalitesine bakarak), en iyi anıt fotoğrafı, ve ya en iyi cadde fotoğrafı gibi. Aklına başka fikirler gelen arkadaşlar ekleme yapabilirler.

irfan x
15 yıl önce - Cmt 09 Ekm 2004, 03:54

Birde anıt fotoğrafları bir başlık altında toplanamaz mı? Mesela Taksim forumunda Cumhuriyet anıtının fotoğfları var ama ayrıca bu anıt tek başına ele alınabilir. Tabi şehirlerimizde ki diğer anıtlar da öyle. İstanbul için örnek: Barbaros anıtı, Maçka İnönü anıtı. vb.) Çünkü çağdaş şehirler ayrıca anıtlarıyle da semboldürler (örnek New York hürriyet heykeli, Paris Zafer Takı, Koblenz Deutsches Ecke)

Burç

15 yıl önce - Cmt 09 Ekm 2004, 07:29

Anıtlar için ayrı bir başlık açmak ve sitedeki fotoğrafları orada toplamak iyi bir fikir.
Ben de mesela "heykeller" için ayrı bir başlık açtım ve sitedeki heykel fotoğraflarını
toplamaya başladım. M.Ali de Türkiye'nin en yüksek binalarını yükseklik sırası ile toplayan
güzel bir çalışma yapmıştı.

Yani bu fikirleri ortaya atmak yetmiyor, birisinin de yapması gerekiyor.
Peki bunu kim yapacak? Ne kadar şanslıyız ki, her üye yapabilir!
Siteden istediğiniz fotoğrafları başka bir kategoride toplayabilirsiniz.

Hadi çalışmaya...

Aklınıza gelen fikirlerin çoğu için burada birisinden izin almak zorunda değilsiniz,
site hepimizin. Hemen uygulamaya geçiniz...

Mehmet YASA

15 yıl önce - Sal 19 Ekm 2004, 17:39

Mesaja puan verdikten sonra kısayoldan ana sayfaya gidebilmemiz için birşey ekleyebilirmisiniz Burç?

Yasin
15 yıl önce - Sal 26 Ekm 2004, 17:58

Ufak bir dil yanlışı :

Anket şıklarının altında "Toplam oylar" yazıyor. Topluluk sıfatlarından isimleri nicelidiği duramlarda, isim çoğul eki almaz.

Toplam Oy olmalı.

ekin

15 yıl önce - Sal 26 Ekm 2004, 19:21

Ben bazi sitelerde gormustum kendi kendini guncelleme olayini.Bizim bu ana sayfa vede son gelisinizden bu yana gonderilen mesajlar kismini kendi kendini guncelleyebilir hale getirmek mumkunmudur acaba?baska sayfalala ugrasirken surekli yeni gelen mesaj varmi diye kontrol etmek durumunda kaliyorum herzaman....

Burç

15 yıl önce - Sal 26 Ekm 2004, 23:11

Yasin'in düzeltilmesini istediği "Toplam oylar" değiştirildi.

Ekin'in teklifi ise başka sitelerde beni çok rahatsız eden bir olay olduğu için
şahsen ben karşı çıkıyorum. Durup dururken sayfanın kendi kendini her 10 saniyede bir
yenilemesi genellikle "hit" sayısını artırmak için kullanılan bir yöntem.
Web sitelerinin kontrolum dışında birşeyler yapması beni rahatsız ediyor.
Eminim çoğu üye de bana katılacaktır.

sayfa 11
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET