Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Cemali_16
12 yıl önce - Çrş 02 Oca 2008, 02:08

(+)

selimer

12 yıl önce - Pts 14 Tem 2008, 11:03

Sarıalanda bulunan deve taşından uludağ

(+)

Sarıalan dan uludağ

(+)

Küçük bakacaktan bursa'nın görünümü

(+)

semihk
12 yıl önce - Cum 18 Tem 2008, 19:02

başka bir konuda daha sonra sormuştum ama sarıalan da piknik alanları mevcut mu mangal yapılabiliyor mu? pazar günleri teleferikte sıkıntı yaşar mıyız onu da merak ediyorum..ayrıca aşırı bir kalabalık söz konusumu acaba? bir arkadaş grubu ile geleceğiz. mahcup olmayalım diyoruz.

oktay akçay
12 yıl önce - Pzr 27 Tem 2008, 21:45

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

İsmail TAŞLI

12 yıl önce - Pzr 27 Tem 2008, 23:17

Temmuz ayının il iki pazr günü 6- 13 Temmuz tarihlerinde Uludağ Milli Parkında idim. Harika bir doğal ortam. İnsanlar günü birlik ve devreli olarak oldukça yüksek bir nüfus yoğunluğu oluşturuyorlar. Ben bu milli parkta gördüğüm sorunlardan bahsetmeyi bir sorumluluk olarak görüyorum.
1. Çok sivrisinek var.
2. Sarılandaki havuz çok bakımsız ve pis.
3. İnsanlar ihtiyaçlarını gidermek için cami tuvaletine geliyor ve haliyle yetersiz kalıyor.
4. Günü birlikçilere ayrılan alan Pazar günleri yetersiz kaldığı için piknikçiler yol boyunca uygun gördükleri alanlara yerleşiyor. Buralarda yangın çıkma riski var. Sarıalana yakın yol boyunca günübirlik piknikçiler için trafik kazası riski oldukça yüksek. Çünkü yol hem virajlı ve dar. Tarfik yoğun, yayalar bir hayli fazla. En azından iki taraflı yaya yolları düşünülmeli.
İki günübirlik piknikte dikkatimi çeken eksiklikler bunlar. Ama Uludağ Milli Parkı herşeye rağmen harika. Eksikler giderildikçe daha da yaşanabir hale gelecektir.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA