Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara - Gençlik Parkı
« önceki   123 ... 125126127   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Selen
12 yıl önce - Pzr 11 Eyl 2005, 16:51

Gençlik Parkı

(+)

(+)

S.Memo
12 yıl önce - Prş 13 Ekm 2005, 00:31

ayça_leovinus
12 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2005, 02:58
Eski bir kartpostalda Gençlik Parkı

(+)

Okan

12 yıl önce - Pzr 20 Ksm 2005, 20:53

Daha once Genclik Parkinda ickili yerlerin kapatilmasinda da belirttigim gibi biz bu yaz ugradik Genclik Parkina kirkbes dakka falan, Tren Garina gittigimizde.

Park belediye tarafindan biraz kaderine de terkedilmis olsada, cok fazla olumsuz bir sey gormedim ben gunduz vakti. Tek olumsuz sey parkta bizi takip eden tinerci kilikli iki tane 16 yaslarinda cocuktu.

Zaten parktaki ickili yerler oldum olasi vardi, ve oraya giden nasil Ankara'nin diger yerlerinde ickisini icip yemegini yiyor, muzikli programlari seyrediyorsa orada da aynisini yapar. Yani zannetmiyorum ki o ickili yerlerin bir olumsuz etkisi olsun.

Zannederim bir olumsuzluk varsa o da bazi kisilerin kafasinda olabilir. Orada icki iciliyor, icki icenler bize saldirir falan.

Benim gordugum kadariyla oradaki ickili isletmeler bayagi duzgundu, parkin en duzgun yani icki satan yerlerdi diyebilirim, asagida Fenerbahce lokantasinin resminden de gorebilirsiniz.

Neyse asagida fotolar, Treni kacirmamak, ve takip eden cocuklarin kapkac niyetinde olmalari olasaligindan oturu biraz acele cektim fotolari, fazla kalite bir foto yok.

Vakit yoktu bir buz gibi bira bile icemedim zaten.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

GucluJet

11 yıl önce - Prş 02 Ksm 2006, 22:39

Ankara Gençlik Parkı sonbaharda ayrı bir güzel... Şu sıralar kendisini garip hissediyordur eminim. Geleni gideni artık çok yok ortadaki havuzdan sular boşaldıktan sonra.  
Yine de şehrin göbeğindeki bir vaha gibi...

(Gençlik Parkı)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 125126127   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA