Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şimdi Reklamlar!
« önceki   12345 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 4
rmzozturk

13 yıl önce - Pts 20 Şub 2006, 17:57
ödüllü ambalaj tasarımları

ve ayrıca www.cartoonland.de adresindeki bud weiser (stad) reklamını izlemenizi öneriyorum, tek kelimeyle muhtesem...

bud'ın linki; http://www.cartoonland.de/archiv/budweiser-la-ola-welle/

denizengin
13 yıl önce - Çrş 22 Şub 2006, 09:19

eger www.youtube.com sitesine gidip arama kutusuna "funny commercial" yazarsaniz dunyanin pek cok ulkesinden komik reklamlari izleyebilirsiniz

erdemivrizli
13 yıl önce - Çrş 22 Şub 2006, 10:37

Ya İş Bankasının Karıncalı reklamı?

Karani Eseroğlu
13 yıl önce - Çrş 22 Şub 2006, 11:09
Bir pepsi reklamı

Yıllar önce pepsinin bir reklamı vardı ve çok hoşuma gitmişti.
Bedevi kıyafetiyle bir arap, bir elindeki pepsi şişesindeki kolayı, diğer elindeki bardağa döküyor. Şırrrrrrrr...... Bir dikişte bardaktaki kolayı içiyor, eliyle göbeğini oğuşturarak (herhalde gaz atıyor) Elhamdülillah!!! diyor. Aynı anda ekranı pepsi şişesi kaplıyor, kalın bir ses:Pepsiiiiii!!!

Kemal Çevik
13 yıl önce - Cum 24 Şub 2006, 00:21
Hatırlayabildiniz mi?

-"Kes oni, çak oni"

Lehçe kullanıyor diye yasaklanan ilk reklamdı, reklamdaki ürünü hatırlayan var mı? Siyah beyaz televizyon devrinin ilk animasyonlarından....

Kemal ÇEVİK

Oguzhan
13 yıl önce - Cum 24 Şub 2006, 19:19

"Hadi hayirli traslar" efsanesi tvlere geri dondu, eskisi kadar guzel olmasa suanki kesin eski gunlerine donecek gibi

Birde su Murat 131 ve Cem Yilmaz, CMYLMZ: "Kitt saat kac" (kolundaki saate derken). Kitt: "Abi saat kolunda". Nerden uyduruyorsun yahu

Necdet Cevahir
12 yıl önce - Prş 25 Oca 2007, 23:24

Akbank'ın şu günlerde gösterimde olan yüzü aşkın oyuncuyla gerçekleştirdiği ve hepsini belli bir disiplinle devamlı şekil değiştirerek çok güzel firürler oluşturduğu reklam gerçekten son yıllarda gördüğüm en müthiş reklam. Bütün emeği geçenlere bravo..

burakerkıral

12 yıl önce - Prş 25 Oca 2007, 23:27

Pınar'ın reklamıda güzel hani beyin bağırsak dalak falan olan Okan Bayülgen falan seslendiriyor.Seslendirmeler tiplemeler falan harika...  

Uğuray
site denetçisi
12 yıl önce - Prş 25 Oca 2007, 23:34

eskilerden kalma bi reklamda sanırım Fruko idi.bir gazoz reklamı. küçük bir kız vardı. güneşlenmek için uzanmış fruko gazozu içtiği reklam.reklamın sonunda da "onyüzmilyon baloncuk yuttum." diyordu.

Volkan Cordan

12 yıl önce - Prş 25 Oca 2007, 23:42

Yine Cem Yılmaz ile Cips reklamı,kalpazanlık yapıp yakalandığı an:
Ben suçsuzum,eğitim şart!!!
Adam müthiş.
Birde Nokia`nın 8800 modeli cep telefonu  için çektiği ve yarış arabasına benzettiği reklam.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET