Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şimdi Reklamlar!
« önceki   1234 ... 676869   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 3
MURAT ERDiL
15 yıl önce - Prş 24 Hzr 2004, 00:02

ya Pirelli'nin sloganına ne demeli?''KONTROLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEĞİLDİR!''

cinümit
15 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2004, 09:34

türkcell in son reklamını anlayabilen var mı????biraz zorlama olmamışmı.bütün başrol oyuncuları aynı reklamda

hasansemre

15 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2004, 09:39

Turkcell reklamın önemini anlamış olacak ki BJK ile 15M$'lık bir sponsorluk anlaşması yapmış.
Yaptığı reklamdaki başrol oyuncuları ve reklamın anlatmak istediği indirim olayı bravo Turkcell diyorum. (Ancak Reklamı beğenmedim.)Yani Telsimin sağdan sola geçen messenger adamları bile daha güzeldi.

tolgababacan

15 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2004, 13:03

tv karşısında her 20 dakkada bir...tek kanallı zamanda zevkdi oysa şimdi işkence...kadın reklamlarının iyice cılkı çıkmadı mı?ne o öyle ped reklamları şampuan sanırsınız kadının tüm derdi kozmatik ve özel günler bu kadar aşşağılama olmaz.aile modeli hala aynı gazete okuyan baba örgü ören veya yemek yapan anne zıp zıp veletler.yapılan reklamlar dünya ölçülerinde ama içerik maalesef.hoş dünyadada bu kadın sömürüsü var.
coca colanın yeni sıloganı hayat dışarda amma palavra dışarda olan hayatmı en azından yansıttıkları değil.
zannedersin o şampuanı kullansan saçların rapunzen olacak bukle bukle gür gür-zannedersin magnum alsan hep öyle iştahlı hatunlar gelecek-yada zannedersin ki o zayıflama makinaları zayıflatır...
doğru bilgilendiren çok az reklam var ve maalesef tüketimi hızlandıran reklamlar çok...

messiah_haktan

15 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2004, 13:04

Brigdestone (?) reklaminin slogani cok güzel!Ilk basta bi tane Ferrari gözüküyor ve altyaziyla "0-100 onun isi" yaziyor sonra lastikleri gösterip "100-0 bizim isimiz" yaziyor.

CAN
15 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2004, 14:00

En son TURKCELL reklamında anlatılanlar tahminimce söyle ki orada oturan ve sürekli CELO ya laf anlatan (Kadir Çöpdemir karakterine) diğer G.S.M. operatörleri olarak bakabilirsiniz.Örneğin "CELO sen mi kurtaran bu ülkeyi boşverrrr" demesinde TELSİMin patronlarının tavrı hemen göz önünne gelebilir diye düşünüyorum...Diğerleri de o zayıf aboneler yani sesleri solukları çıkmayanlar....Karpuzlu reklamda verilmek istenen mesaj içi ile ilgili olabilir sevgili arkadaşlar örneğin kelek karpuz ya da iyi kesmece karpuz olayı yani içini bilerek aldığını karpuzun tadında bir indirim ile karşı karşıyasınız anlamında diğerleri birleşsinler ya da ayrılasalar da bu bir gerçek ki TURKCELL bu ülkede 1 numara....
Boşuna dememişler 18 milyon kişinin bildiği bir şey var diye ne dersiniz....

Not:faturalar beni de yakıyor arkadaşlar öyle demeyin o kadar reklam yaptık belki turkcellden bir abi ilgilenir benimle

cinümit
15 yıl önce - Pzr 27 Hzr 2004, 14:15

renault trafic in son reklamı nasıl..sanki bizden birileri gibi değilmi

MURAT ERDiL
15 yıl önce - Pzr 27 Hzr 2004, 14:28

dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama Coca Cola'nın hiçbir reklemında konuşma yok!Nike'ın reklamlarıda yabana atılır cinsten değil yani...

messiah_haktan

15 yıl önce - Pzr 27 Hzr 2004, 16:15

Nike reklamlar sayesinde köseyi döndü zaten!Hic bir futbol takimi adidas giymez hale geldi,bide ünlü kisilerle,takimlarla reklam yapiyorlar!

cinümit
15 yıl önce - Pts 28 Hzr 2004, 00:31

coca cola hiç yıldız oynatmadı.ama pepsi bir ara michael jackson u bile oynattı..buna rağmen coke den fazla satmıyor.. bazen yıldız oynatmak ters tepebiliyor belki

sayfa 3
« önceki   1234 ... 676869   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET