Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şimdi Reklamlar!
« önceki   123 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
Sadiye
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 20:11

Ben shu siralar Ata Demirer`le Vestel reklamlarini seviyorum, o mimikleri yuz ifadeleri yokmu adamin bayiliyorum

CAN
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 20:46

Bu bu nedir bu?????????????????? YKB Reklamları...

Sabah spor yaparken arabaya yaslanıp kaslarını geren abinin yanına arabayı uçurumdan mı atıyor acaba diyip gelip iten negronun reklamı ----Mars çikolata

Kapıcı yandım diğeri çıkar kapıcı donuyorummmmm diyip kapıcıyı embesile çeviren reklam
----İzocam

Efes pilsenin 10 yıl boyunca yaptığı "bira bu kapağın altındadır" sloganı ---Efes Pilsen

Esem marka ayakkabı giymiş iki deli gibi koşan çocuk ve sonunda birinin ayakkabısı yırtılıyor o da dönüyor ve sen de yeni esemlerden almalısın diyor ---Esem ayakkabıcılık.

Hamam'da tellak ile ikili muhabbete giren banka müdürü---- ?

Garantinin iki tıka bir PORSCHE kampanyası..---Garanti

Turkcell Shubuo reklamlamları özellikle son reklamı oyun oynayan çocukları gösteriyor ama telefonları göstermiyor sanki hepsi birden .... gibiler güzel düşünülmüş... ---Turkcell

Arada fıstık görmek güzeldir yazan reklam ----Nestle

E harfini kesip kiza seni seviyorum yazan "e" lere yapıştıran delikanlılı reklam ---Nestle...

Önce dannnn sonra kekkkk diye bağıran iki ayının olduğu reklam ---Ülker dankek

Mcdonald's da bu arada İnönü stadına şubesini açarak (2001) yılında dünyada ilk defa bir ilke imza atıp logosunu siyah beyaz yapmıştı sevmiştim helal demiştim ve yemiştim sonra adamlar hesaplayamadılar 20 tane bjk lı kurtaramadı kapandı..Fenerlisi Galatasaraylısı ilerideki Mcdonald's lara gittiler o zavallımlar da kapadılar ne alaka demeyin son reklamları iyidi aklıma gelmişken dedim...

Bu kadar...

Ha bi de unutmadan doğum tarihinin yılının son üçüncü 7 olanlar iyi bilirler...

Radyo reklamlarında da Okul önlüklerinde Balinlerizzzzz diye bir reklam vardı hep haberlerdeb önce çıkardı ah be gençliğim ahhhhh

Ümit.
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 22:47

Cem Yilmaz'n cips reklami var ya:
"Biz uretici degiliz; yiyiciyiz, yiyici..."
Adamin hamurunda var civiklik, ama hakkini yememek lazim

seren
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 23:18

chewy dent reklami da komik.. kaybolmayan sakiz yapin

GokhanB
15 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 01:55

Bence ColaTurka Türk reklam tarihinde önemli bir dönüm noktasi oldu,
sonra bir suru reklam bu TÜRKLESHME olayini kullandi,

Son zamanlarda cikan Ata Demirer olayida bu tezimi destekler nitelikte!

cinümit
15 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 08:03

shubuo nun şo ofis li reklamıda komik.her ne kadar tombik tombik hooop tombik esprisini anlamasamda

Barış

15 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 09:56

Alıntı:
Bence ColaTurka Türk reklam tarihinde önemli bir dönüm noktasi oldu,
sonra bir suru reklam bu TÜRKLESHME olayini kullandi,

Son zamanlarda cikan Ata Demirer olayida bu tezimi destekler nitelikte!

Aslinda bu cok gecikilmis bir girisim. Belki de reklamcilarin ayni zamanda iyi birer sosyolog olmalari gerekiyor...

Cunku birazcik siyaset bilimi ya da sosyoloji okumus arkadaslar bilirler. Ozellikle ulkemizin de icinde bulundugu orta dogu cografyasinda halkin gonlunu fethetmenin en kolay yollarindan biri "milliyetci soylemler"dir.

Cola Turka'yi oyle guzel bir sembol haline getirdiler ki, kola pazarindan cok kisa surede ciddi bir pay kapti. Burada en buyuk pay kuskusuz ki reklamlarindir. Ustelik Irak savasinin gundemde oldugu donemlere rastlamasi da ayri bir avantaj oldu.
...
Malesef tepedeki insanlar hala Turk halkini cok iyi tanimiyor. Henuz yitirilmemis bazi degerleri ulke icin faydaya cevireceklerine birer somuru araci olarak kullaniyorlar.
...
Simdi de Vestel ayni seyi yapiyor. Once Sureyya Ayhan'a sponsor oldu. Simdi de "Veysel"i cikardi. Bence "bati" ozentisi reklamlardan daha iyidir. Ustelik bazi bilinclerin tekrar yesermesinde de etkin rol oynayacagindan eminim.
...
Bircok sey "hayal etmek" ile baslar...

Kaynak: Barış

Tacettin

15 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 15:45

Camlica Gazoz'un Ayilana gazoz, bayilana limon reklami bence cok iyi.
Köpek havliyor ve tellerin arkasindaki genc kiz arkadasini arkasina aliyor ve onu koruyor.
Tellerin sona erdigi yerde ise köpek ile yüz yüze geliyor bizim kahraman delikanli

cinümit
15 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 23:36

ya lassa nın ayı(cık)lı reklamı na ne demeli.ikiside birbirinden korkuyo

m.ilem
15 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2004, 18:01

bence vw nin sloganı harika yeni nesil transporter için
"biz daha iyisini yapana kadar en iyisi o!"

sayfa 2
« önceki   123 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET