Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Şimdi Reklamlar!
123 ... 676869   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
cinümit
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 00:14
Şimdi Reklamlar!

Türkiye de reklamcılık ,beğendiğiniz,aklınızda uzun zamandır kalan reklamlar.
 Mesela coca cola nın son reklamı bence çok güzel.Galata kulesinin yanında futbol,bakırköy meydanında paten ,Ataköy de basketbol.Haydarpaşa da konser ve çok şirin bir yerde  cola molası(neresi olduğunu çıkaramadım).müziği ve  mesajı da diğer güzellikleri.Hayat sokakta!

Okan

15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 01:13

1990'larda (Tansu Ciller basbakanken) bir Banka reklami vardi. Elemanin biri ile banka veznadari kiz arasinda gecen bir seri reklam dizisi. Bir cumle birseyi vardi hep sonunda bak hatirlayamadim.

MURAT ERDiL
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 01:22

Yapı Kredi'nin pembe dizi gibi seyrettiğimiz eski reklamları

cinümit
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 01:23

ya imar bankasının reklamları...beni otomobillendir sloganlı

Kerem K
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 15:53

kola molasının olduğu yer istiklal caddesiyle ingiltere konsolosluğu arasındaki danişmend geçidi bu arada sanırım bu reklam da bir önceki gibi yurtdışında da yayınlanacakmış. bundan önceki gitarlı-istiklal caddeli falan reklam birçok ülkede yayınlanmıştı.

hasansemre

15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 17:08

Hoojdonk ve Cola Turca reklamı
En güzel yerler ise "Baba Dolar düştümü" ve daha önceki serilerde yer alan "yok işte yok" deyişi çok sempatik geliyor bana hemde bir Beşiktaşlı olmama rağmen

Ibrahim
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 17:13

Bence en güzel reklam zencilerin new york da oley oley sampiyon türkiye diye bagirmalari cola turkanin reklami

messiah_haktan

15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 17:20

Efes Pilsen'in dizi gibi reklamlari vardi 10 yil önce,tam aklimda degil ama cocuk askerden geri dönüyordu ailesi evde bekliyordu,yada süpermarketde kizla tanisip evleniyordu,tam emin degilim aklimda yarim yamalak kalmis ama ozaman yeni bölümü cikacak diye 4 gözle beklerdim.Sonra TV'de sanirim bira reklami yasaklandigindan reklamin devami gelmedi.Ben reklam seyretmesini cok severim,türk reklamlarini daha dogrusu,nedense cok hosuma gider,bizimkilerde hasta olur terlik filan atar reklam izletiyon cevir sunu diye

Selcuk
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 17:25

Evet Türkiye´de reklamlarin cogu cok güzel yapilmis! Kücük bir ürün (Gofret) icin de büyük prodüksyonlar veya komik biseyler yapiyorlar! Burda almanyada reklamlarin cogu o kadar can sikici ki, sanki onlari 90 yasinda kisiler yapmis!

cinümit
15 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 17:59

değişmeyen tek şey(demirel bile değişti)deterjan reklamları..hala ayşe teyze diye bir reklam kahramanı var.ve hala her deterjan daha beyaz yapıyor.herhalde 20 sene önce grileri beyaz diye yuttturuyolardı şimdikiler de beyaz olduğuna göre

sayfa 1
123 ... 676869   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET