Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Yusuf
17 yıl önce - Prş 17 Hzr 2004, 21:34
Antalya Patara ve Antik Kenti

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

salih demir
16 yıl önce - Sal 05 Ekm 2004, 03:01
patara büyüsü-mezarliklar

bu gecelik benden bu kadar.simdi uyuyacagim.umarim yarina güzel mesajlar alirim.daha elimde güzel fotolar var.ama hepsini bir anda koymak istemedim.bu arada ben bu sitede yeniyim.en cok hosuma giden ticari amac güdülmemesi.bu yüzden zamanimi harcadim.
bu arada mezarliklardaki delikleri gördünüz.nedenini bilmek icin kahin olmaya gerek yok.belki degerli bir sey vardir diye kirmislar.iste fotolar            

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

SERDAR AYDIN

15 yıl önce - Prş 13 Ekm 2005, 19:09
Patara Plajı

(+)

SERDAR AYDIN

15 yıl önce - Prş 13 Ekm 2005, 19:12
Patara Antik Kent

(+)

Alperen_dt
15 yıl önce - Cmt 10 Hzr 2006, 18:26
Dünyanın en güzel sahili Patara

Bunu Ingliz yayinlarda okudum, hepinizle paylasmak istedim

In the heart of Lycia Patara is best known for its beach, eighteen kilometers of soft white sand, backed by majestic dunes and in recent years the winner of a "best beach in the world" survey in the Sunday Times.

18 Km uzunlugunda, dunyanin en uzun sahilerindendir, ama malesef hic ilgi verilmiyor, zavali Patara unutulmus durumda, sirf o  sahil icin Turkiye oraya her sene milyon kisi getirebilir yada daha yuksek seviyeli ve ust siniflardan kisiler getirebilir, dunyanin mucuvheri olmali herkes oradan hayran kalmali cok buyuk firsatimiz var.

Espanya/Yunanistan v.s gibi ulkelerden onlarin nerede yanlis yontemler uygalidiklarini ogrenelim ve gorelim!!!

Betonlastirma, ucuz yapimlar, cirkin yapimlar, dusuk kultur seviyeli hizmetler, kotu lezzetleri durdurmamiz gerekiyor!!!

Meziyetsiz igrenc davranislar mesele cihan guzeli Turk medeniyeti gosterilmiyor Turkulerimiz, Sazlarimiz, geneleksel evlerimiz, obalarimiz, konaklarimiz, Dunyanin UC EN IYI MUTFAGINA GIREN TURK MUTFAGI!!! v.s v.s............. hepsini tanitmamiz lazim, cunku Turist onun icin geliyor! turis kendi memleketinde olanlari gormek istemiyor! yapmacilik gormek istemiyor, Turkiyeyi gormek istiyor!

Bazilari diyorki, onlar Ingliz Breakfast v.s gibi akil almaz yemekler ister, onlar ucuz turistdir onlar az para harcar gorultu yapar ve sorun cikartir.

Zengin, parasi olanlari buraya  cekmek lazim ve onu yapmak icin kendine ozen vereceksin, kendini tanitacaksin, onlar "orient", "exoticism", "land of 1001 Nights, of Dede Korkut, the Ottoman lands of the world's desire".............. bunun gibi seyleri gormek istiyor, sanatlarimizi, doga guzeligimizi, gercek Turk hayati, yasam tarzlarini, gelenekleri orf ve adetleri gormek istiyor.

Turkiyeyi ileriye goturelim!!!

sayfa 1
123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA