Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Bodrum - Yalıkavak
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
cem özbatur
12 yıl önce - Cmt 25 Şub 2006, 17:10

(+)

Anıl,iş için bölgeyi dolaşırken keşfettim burayı ve yol üstünde değirmenleride gördüm fakat değirmen oldukları anlaşılıyorda onarım olduğuna dair bir izlenim edinemedim,resmi çektiğim noktadan limandaki vapurun farkına vardım ama yanına gidemeden senin güzel fotoların geldi,istanbul dan kayıp olan vapurlardan biri olduğu kesin,daha yakından incelenip bilgi alabilirsek bu konu hakkında İstanbulda ilgilenen arkadaşlar sevinir sanırım.
Sırf mesaj olmasın diye aynı yerden bir resim daha

omer turan
12 yıl önce - Cmt 25 Şub 2006, 18:04
muhtesem

Tek kelime ile harika! eline saglik. Bu tur dogal, hayatin icinden resimleri daha cok seviyorum. Yani bodruma gitmis gibi oldum.  manzara nefis. Boyle resimleri, tabiati, eski eserleri, her seyin bir arada oldugu bu guzel topraklarin resimlerini gorunce aklima hep sunlar geliyor.

- Biz bunlari tanitabiliyormuyuz, yeterince para ettirebiliyormuyuz. (bir donem bodrum belediye baskani, turkler gelmesin demisti, artik gelebilirmiyiz? turklere vize varmi?)

- bu Ak sitede bu villalar kacdan gidiyor? bakarsin niyeti bozarim.

Bu site sayesinde onlarca turist gonderdim, yuzlerce insan (amerikali) resimlere bakti.

elimizden geldigince tanitiyoruz. sitenin hakkini yememek lazim.
neyse, yukaridaki sorularimada cevap verirseniz cok memnun olacagim.

take care!

cem özbatur
11 yıl önce - Pts 19 Hzr 2006, 21:46

(+)

(+)

cem özbatur
11 yıl önce - Prş 22 Hzr 2006, 21:22

(+)

(+)

Konu olan yer Yalıkavak ile Gümüşlük arasında olup,Yalıkavak a daha yakın konumdadır,serinletici seyirler

ZeynepHande

11 yıl önce - Çrş 19 Tem 2006, 23:17
Yalıkavak - Etnografik Bebek Sergisi

Yalıkavak'a yolu düşenlerin mutlaka görmesini tavsiye ederim.. Gerçekten çok hoş bir el emeği.. Gerçeğe çok yakın minyatür bir köy yaratılmış..

Fotoğraflar fazla net değil malesef, çünkü zarar gelebilir diye flash kullanmak istemedim.Tamamen kapalı bir mekan olduğu için ışık yetersiz kaldı. Kusuruma bakmayın arkadaşlar.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA