Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT'un BMC Procity Otobüsleri
« önceki   123 ... 53545556   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 54
LazerAdam
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 17:21

Takdir mi ettin?Seni artık herkes tanıyor,sen Sanos'tan başka hiç bir şeyi takdir etmedin.Varsa yoksa sanos.Otobüsü geçtim,tramvay yapılıyor ona berbat,yol yapıyorlar şöyle kötü...Tramvayı çift hatlı(Üçkuyular-H.pınar ve Alaybey-Mavişehir arası)yapmalarına ve H.pınar-Alaybey arasına başka vasıta gitmesini saçma buldum ama tramvay berbat demiyorum.İzmir'e yapılmış en iyi yatırımlardan biri.Yeni tünel yapılıyor,ona bile diyorsun kötü diye.İzmir illaki modernlikten geri mi kalsın???....
Neyse,burada konuşmamı bitireym çünkü konu Procity'den trol denetçiye laf anlatmaya geldi....
Alıntı:

Solarisi seviyorum mesela Solarisi herzaman taktir etmişimdir Solaris gibi araç olmalı Conectolarda idare eder....

Tacettin Şenel
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 19:33

Solaris kalitelidir güzeldir işçiliği malzemesi fevkalade ancak Motoru biraz dandik gibi.....
Procitylerin Motoru dayanıklımı değilmi onu daha tam anlamadım ancak Procityler Temsalara otokarlara göre çok seri araç hızlı kalkışı çekişi Muazzam Klimalarıda çok iyi soğutuyor ve ısıtıyor.....

Abdullah34
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 21:30

Alıntı:
Procityler Temsalara otokarlara göre çok seri araç hızlı kalkışı çekişi Muazzam Klimalarıda çok iyi soğutuyor ve ısıtıyor.....

İlk defa sana katılıyorum. BMC Procity otobüslerinin klimaları çok güzel. İç tasarımlarını beğenmesem de konforlu yolculuk sunuyor. Yokuşları rahat tırmanıyor.

Ayrıca bir sorum olacak. ESHOT'taki BMC Procity otobüslerinde kapı açılırken "Kapı açık." sesi ve inmek için düğmeye basıldığında "İnecek var." sesi geliyor mu? İstanbul'daki son model BMC Procity otobüslerinde bu sesler var.

Tacettin Şenel
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 21:37

Alıntı:
İlk defa sana katılıyorum. BMC Procity otobüslerinin klimaları çok güzel. İç tasarımlarını beğenmesem de konforlu yolculuk sunuyor. Yokuşları rahat tırmanıyor.

Ayrıca bir sorum olacak. ESHOT'taki BMC Procity otobüslerinde kapı açılırken "Kapı açık." sesi ve inmek için düğmeye basıldığında "İnecek var." sesi geliyor mu? İstanbul'daki son model BMC Procity otobüslerinde bu sesler var.

İzmir Sıcağında Procity gelince Oh be diyorum İçi buz gibi oluyor çok seri titreme sorunuda yok Fakat Son zamanlarda Motor sesleri iyice arttı İstanbulda yeni olması lazım o uygulama 1 senedir var İzmirde yok.....

egebabacan
2 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 21:49

Tacettin abi
Solaris ve Otokar Kent Körüklüde bulunan DAF motorlar ödüllü motordur ve 2 sene üst üste ödül almıştır. Düşük devirde muhteşem bir torku vardır. Şahsen kullandım ve çok beğendim.
Temsa Avenue, 2.Nesil Procity ve Otokar Kent LF'de bulunan Cummins ISB 6.7 E5 motoru da gayet başarılıdır. Biraz titreme yapar ama ZF Ecolife şanzımanın yanında çok güzel gider.
Temsa ve Otokar klimalarını hiç beğenmiyorum şahsen. Fakat BMC ve MERCEDES buzhane oluyor. Hele İstanbuldaki Merceses Citaro ve CapaCity klimaları of oofff.

LazerAdam
2 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2017, 22:56

Pınarbaşı-Kavaklıdere yönüne doğru bi garaj var orada bir sürü fıstık gibi pırıl pırıl bmc procity 2012 duruyor.Onlar İzmir'e hibe mi geldi yoksa İzmir'den hibe olarak gönderiyorlar mı?

M Ali Çelik
2 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2017, 22:59

Eğer Pınarsüt bitişiğindeki yeri diyorsan, orası BMC ye ait bitmiş araç garajı.

BucalıGenco
2 yıl önce - Cum 15 Eyl 2017, 14:44

705 Ayrancılar Sarnıç Akt.
09-233
35 R 4667
Torbalı Garaj

Berkcan19
2 yıl önce - Cmt 04 Ksm 2017, 15:23

33'te procityler çalışıyor engelli aracı diye 4 procity 33'te 3 gündür.

GkhanTR
1 yıl önce - Pts 10 Arl 2018, 15:56

Şimdiye kadar gördüğüm en bakımlı Procity 09-149. Ama kesinlikle kullanan şoförlerin verdiği değerlede ilgili. Şakır şakır yağmur yağmasına rağmen son durakta tüm aracın içini çek çek ile temizledi. Bu hareketi çoğu şoför yapmaz. Birde koltukları yenileri ile değiştirilmiş.

sayfa 54
« önceki   123 ... 53545556   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege