Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Alper Tekkuş

2 yıl önce - Prş 05 Şub 2015, 10:54

Yeni alinan otobüslerden AVENUE 1.PARTI araclar GE resmi plakayla hatlara cikmirlar,HAYIRLI OLSUN...

Misafir c2c

2 yıl önce - Cum 06 Şub 2015, 00:19

3-5 Şubat arası Kayseri'deydim gezme amaçlı.Dolmuşların kaldırıldığı tek şehir merkezi olmasından dolayı memnuniyet duydum.Hep otobüs vardı.Kendimi modern bir şehirde hissettim.Yalnız turistik amaçlı bilgilendirme levhaları yetersiz.

Alper Tekkuş

2 yıl önce - Cum 06 Şub 2015, 18:52

Yeni alinan AVENUE mor otobüslere keske bayan soförler olsaydi bazi sehirlerde oldugu gibi...

ilker22
2 yıl önce - Cum 06 Şub 2015, 18:53

Aman hocam ne yapıyorsun .Mevcut şöförlerle bile trafikte zor anlaşıyoruz .Bayan şöförlerle trafiği düşünemiyorum

Misafir abc

2 yıl önce - Cum 06 Şub 2015, 19:41

kayseri kadar trafikte yobazların olduğu başka bir şehir görmedim, bayan sürücüler dahil, saygının se si yok. Yol verme diye bir kültür bu şehre hiç uğramamış.

Ahmet Günen

2 yıl önce - Cum 06 Şub 2015, 22:07

Alıntı:
kayseri kadar trafikte yobazların olduğu başka bir şehir görmedim, bayan sürücüler dahil, saygının se si yok. Yol verme diye bir kültür bu şehre hiç uğramamış.

Sen hangi şehirden geldin?

onurnazliaka
2 yıl önce - Cmt 07 Şub 2015, 20:16

Önceki sayfada ''bayan şoför'' şeklinde bir ibare belirtilmiş. Tabi ki olabilir. Özellikle Adana bu konuda örnek kenttir. Gaziantep'te de tramvayda bayan vatmanlar öne çıkıyor. Hali hazırda belediye yeni otobüslerle atılım yapıyor, ÖHO karşısında ağırlık kazanmaya ve yeni tramvay hatlarını perçinlemeye çalışıyorken bayan şoförler de parlak bir fikir. Şehre kadın eli de değmeli.

Alıntı:
Alıntı:

Sen hangi şehirden geldin?

Anılan husus pek çok şehrimiz için geçerli. İlgili arkadaş, misafir olmasının da katkısıyla içeriksiz bir mesaj atmış, neden ve niçinini yazmamış. Kayseri'de gördüğüm sıkıntı, trafikte uyanık olmamak. Işık yanar, şoförler 2 saniye sonra uyanır. Dönüşlerde izin verme v.s. olayı yoktur. Bu anlamda İstanbul, rezil trafiğine rağmen sürücü davranışları açısından örnek olabilecek bir şehirdir. Bir pazar sabahı, kısmen boş yollarda İstanbul sokaklarında kullanılan araç, profosyonel sürücüler arasında da kullanıldığı için insana haz verir. O hazzın bir kısmını Ankara'da da yakalamak mümkündür ancak Kayseri dahil Türkiye'nin diğer 79 şehrinde bu iki şehrin seviyesine ne yazık ki pek yaklaşılamıyor. Kavşaklardaki fahiş hatalardan, gereksiz trafik ışıklarından tabi ki şikayet edilecektir ancak bunları şikayet etmekle birlikte sürücülerimizin de bilinçlenmesi gerekiyor.

Misafir 7d1

2 yıl önce - Cum 20 Şub 2015, 21:05

kayseri havaalanından otogara nasıl gidilir aciilll

KAZIM AKMAN
2 yıl önce - Cum 20 Şub 2015, 21:57

Havalimani önünden gecen otobüse bin tramvayı gördüğün yerde in organize sanayi yazan tramvaya bin selimiye durağında in

myself
2 yıl önce - Cmt 21 Şub 2015, 03:30

Alıntı:
Havalimani önünden gecen otobüse bin tramvayı gördüğün yerde in organize sanayi yazan tramvaya bin selimiye durağında in
sonrada millete otogara nasıl giderim diye sor yürümeye başla zaten anca gidersin
not: yükün varsa tramvaydan indikten sonra taksi tut rahat edersin

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM