Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Çetin KOŞAR

5 yıl önce - Çrş 24 Arl 2008, 16:31
Samsun - Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi

(+)Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi

(+)

Canik Belediyesi tarafından yaptırılan Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi ’nde aynı anda 8 ayrı branşta (basketbol, futbol, voleybol, boks, kick-boks, wushu, masa tenisi, satranç, step - aerobik, pilates, fıtness - kondisyon, sauna ve halı saha) spor hizmeti verilecek.

Vatandaşların, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi'nde sporun hem teoriğini hemde pratiğini uygulama imkanı bulabilecek.

(+)

Karadeniz Bölgesi ‘nin en güzel spor tesisinde, otoparkından yürüyüş yollarına, açık hava kondisyon aletlerinden dinlenme alanlarına kadar insanların rahatlığı bakımından her şey düşünülmüş durumda.

Dede, nine, baba, anne ve çocuklar olmak üzere tüm aile bireylerinin aynı anda tesislerden faydalanabilecek. Her aile bireyi kendi yaşına uygun olarak seçeceği branştaki sporunu gönül rahatlığı içerisinde yapabilecek. Spor, sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı gelecek için hayatımızın vazgeçilmezidir. Hem eğlenmek hem de sağlıklı yaşam için spor yapmak adına, Samsun da sporun yeni adresi olacak.

(+)

"Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi” Gazi Osman Paşa Mahallesi (Cezaevi Mah.) Emine İhsan Kefeli Parkı karşısında ve çevre yolu yanında.

Hasan DOĞAN Kimdir?
Hasan Doğan(1956 - 2008) Türk iş adamı ve spor yöneticisi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da yaptı. 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörlüğü yaptı.

1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürü oldu. Ramsey Giyim, Gürmen Giyim, Kip-Teks Konfeksiyon ve Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyesiydi. Ayrıca, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği sanayi konseyi ve Boks Federasyonu yönetim kurulu ile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Beşiktaş Kulübü kongre üyesiydi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Hasan Doğan, Levent Bıçakçı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekilliği yaptı. 14 Şubat 2008 tarihinde yapılan Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'nda, 231 delegenin 222'sinin oyunu alarak Haluk Ulusoy yerine başkan seçildi.[1] Böylece Doğan Türkiye Futbol Federasyonu'nun 37. başkanı oldu.

Sadece 143 gün başkanlık yapan Doğan, 5 Temmuz 2008'de Bodrum'daki Torba beldesindeki Alkoçlar Otel'de, Türkiye Millî Futbol Takımı teknik direktörü Fatih Terim'le yediği yemeğin ardından kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı.

(+)

Çetin KOŞAR

Çetin KOŞAR

5 yıl önce - Cmt 24 Oca 2009, 16:04

(+)

(+)

Çetin KOŞAR

5 yıl önce - Sal 21 Tem 2009, 13:51

Canik, Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi

Bu yıl 14 üncüsü düzenlenen Canik Belediyesi Geleneksel Sünnet Şölenine biz de katıldık.

Sünnetler eskisi gibi tören alanına kurulan çadırlarda anı gün kan revan içinde olmadı.

30 Haziran'a kadar kayıtlar yapıldı. Görevli sünnetçiler randevu alıp bizzat yerinde yani her çocuğu kendi evinde, çocukların psikolojini de dikkate alarak deyim yerindeyse "kan ve gözyaşı" olmadan 10 Temmuz'a kadar işlerini bitirdiler.

Yirmi günlük iyileşme süresinin sonunda sıra eğlenip neşelenmeye gelmişti.

Bu vesileyle Canik Belediyemize şükranlarımızı arzederiz.

Çetin KOŞAR

4 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 05:25

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler