Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Çiğli
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
mahmut11
3 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 13:04

Alıntı:
Polis uyuyor, Belediye uyuyor, Büyükşehir uyuyor. Aziz Kocaoğlu ne iş yapıyor bilen var mı? Ha dağın başlarına fuar yapmakla övünüyor kendisi

Sus. Büyükşehir'i İzmir başlıklarında kimse eleştiremez. Onlar harika çalışıyorlar.

Misafir 72c

3 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 13:18

doğru eleştirmek yasak. Çiğli Belediye başkanı ne iş yapar acaba? Bakın şimdi 29 Haziran 2014'te izmirde aktarma rezilliği uygulaması başlatıldı. Çiğli'nin dolayısıyla İzmirin kuzeyinin en büyük semti Egekent'in 342 Egekent Gümrük otobüsleri iptal edilerek, Çiğli Aktarma yapıldı. Milleti oradan oraya sürüklediler. Gelin bakalım güneyin en büyük semtlerinden Balçova'ya yapılanlara bakalım. 169 Balçova Halkapınar otobüsleri, Egekent'e yapılan uygulama yapılması gerekliydi değilmi? Ne olmalıydı? Fahrettin Altay Aktarma yapılması gerekliyken Konak yapıldı ve Balçovalı mağdur edilmedi. Ayrıca, 12-F.Altay- Halkapınar ve Fahrettin Altay metrosunun açılmasıyla birlikte orada oturanlar için ballı kaymak oldu. Ayrıca, Narlıdere Konak hattıda iptal edilmeyip F.Altay Aktarma yapılmayarak Konak'a kadar gitmesi sağlandı. O zaman neden Egekent'li veya Çiğli'li mağdur edildi? İzmir'de eşitlik bile yok. Egekent'e yapılan neden Balçovalıya yapılmadı? Çiğli'ye üvey evlat muammelesi çekiliyor maallesef. HIM ve ESHOT'a yapılan şikayetlerden otomatik mesaj dışında hiçbir cevap alamadık. Halen 342 Egekent Konak olmasını bekliyoruz halen. Ne Çiğli Belediyesi ne büyükşehir Çiğli'ye hiçbir icraati yok. Siz görebildiniz mi? Çöplük ve arıtmadan başka?

Apollon35M
3 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 13:28

Arkadaşlar, bakın Çiğli İzmir'in merkez ilçesi olmasına rağmen uzun yıllardır hakketiği yatırımları ve ilgiyi görmüyor ve göstermek istemiyorlar. Bakın karşıyaka girişine Yaşayan şehir yaşanacak şehir diye yazı yazıp martılar düzen büyükşehir uzun yıllardır Karşıyaka otel ile Çiğli itfaiye arasında kalan çevreyollarının sefil hallerine bir el atmıyor. Şimdi konu burası balçova veya narlidere olmuş olsaydı paraya boğup cennet bahçesine çevirirdi büyükşehir ama konu Çiğli olunca ilgilenen yok. Ben başta Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ın buna tepki koyup İzmir Büyükşehirden yıllardır alamadığı hizmet ve geri kalmışlığını kapatmak için ağır baskı uygulayıp Büyükşehirin 1-2 yıl boyunca Çiğli'ye yoğun yatırımlar, çevre düzenlemesi ve güzelleştirme ile diğer İzmir merkez ilçelerine (Konak, Balçova,Bornova vs) yetişebileceğini düşünüyorum. Büyükşehir neden hala daha tramvay çalışmasını mavişehirin bir tık ötesi Çiğli Ataşehir'e yeni yapılan Devlet hastanesine uzatmadığını merak ediyorum. Ayrıca bu tramvayın ucu açık bırakılarak gelecekte Egekent semtinide kapsaması gerektiğini düşünüyorum. Yazıkki şehirden kopuk görüntü ilçeye yakışmıyor. Yerel yönetim ve büyükşehir buraya gerekn önemi vermiyor açıkçası.

mahmut11
3 yıl önce - Cmt 18 Nis 2015, 20:54
SASALI Piknik Alanı

[+]

Bugün Sasalı'ya gittik, şirketçe. Güya moral gezisi
İzin ver daha moral olur bize

yusufdemir55

2 yıl önce - Prş 14 May 2015, 07:49
Okaliptus Ormanı

Piknik Alanı dedikleri yerde, sadece Okaliptus ağaçları var. Halbuki oraya çok daha güzel ağaçlar dikilebilirdi. Çabuk büyüyor diye, Okaliptus dikmenin mantığını anlayamıyorum.

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR