Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Çiğli
« önceki   123 ... 910111213   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
Apollon35M
3 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 09:56

Misafir 713 kardeşim, inanın yıllardır defalarca söyleniyor. Tık yok. Ben Çiğli'nin üvey evlat olduğunu düşünüyorum. Bakın inceleyin, büyükşehirin hiçbir projesinden nasiplenemiyor. Bisim bisiklet yolu dediler. Çiğli'de yok. Tramvay dediler. Çiğli'de değilde dibindeki mavişehirde sonlanıyor. Büyükşehir kaliteli görsel çalışmaları hep alsancak, konak, sahil bulvarı gibi kesimlere yapıyor. Çiğli'ye Egekent'e hiçbirşey yok. Acaba diyorum, Büyükşehir sınırları Karşıyakadamı bitiyor? Burası İzmir değilmi kardeşim? İzmir Merkez İlçe Çiğli'de neden icraat yok ve başıboşluk hakim ?

Ayhan
3 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 12:31

Tramvay ve BİSİM konusunda haklı olabilirsiniz ama hiçbirşey yapılmadı demek de bir o kadar haksızlık. İzmir Doğal Yaşam Parkı, Sasalı Piknik Alanı, Evka5 Köprülü Kavşağı, Üst geçitler, Alt geçitler vs. hizmetten sayılmıyor mu?

Misafir 72c

3 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 16:31

Bence Büyükşehir hizmetlerinden yeterince yararlandırılmıyor. Çiğli şehirden kopuk görünüyor. Halen daha Karşıyaka otel ile Çiğlinin girişi olan Çiğli itfaiyesi arasındaki çevreyollarının bulunduğu alan izbe görünümde. Buraları neden Karşıyaka girişindeki varoşların yeşil alanları için para yağdırıp Yaşayan şehir Yaşanacak şehir yazdıran Büyükşehir burada hiç yok !!! Çiğli Anadolu Caddesi girişten itibaren neden cadde boyunca İzmirin simgesi olan Palmiyelerle neden süslenmiyor. İnsanlar İzmire geldiğini hissetsin. Gecekondular karşılıyor İzmiri. Bu güzeltepe varoşu neden yıkılmıyor? Etrafı modern semtlerle bezeli Egekent gibi. Bu güzeltepe varoşu sırıtıyor. Kadifekaleye yapılan çalışmaları Büyükşehir burada neden yapmıyor? Onu sorgulayın. Bence çöp ve arıtmadan başka icraati yok. Eğer, Çiğli adam gibi hizmet görse İzmir'in en klas semti olur. İnanın zenginler buradan ev almak için birbirini parçalar. Ama yok işte. Belediyede icraat yok.

Misafir 72c

3 yıl önce - Prş 09 Nis 2015, 16:35

Doğal Yaşam Parkı, Sasalı Piknik Alanı'nın Çiğli ile uzaktan yakından alakası yok. Çiğli merkezden bahsediyorum ben. Bu bahsettiğiniz yaşam parkı piknik alanı felan bunların Çiğli Merkezle ne alakası var?

Misafir 72c

3 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 12:23

Arkadaşın biri fotoğraflarla paylaşmış. Çiğli'de Kamyon terörü devam ediyor. UKOME kararınca Anadolu Caddesi ağır vasıtalara yasaklanmış olup çevre yollarını kullanması gerekiyorken geliyorlar semtin ilçenin içinden tam gaz geçiyor. Polis uyuyor, Belediye uyuyor, Büyükşehir uyuyor. Aziz Kocaoğlu ne iş yapıyor bilen var mı? Ha dağın başlarına fuar yapmakla övünüyor kendisi

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 910111213   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR