Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ahmet Piriştina Hayatını Kaybetti
123 ... 101112   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Barış

13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:10
Ahmet Piriştina Hayatını Kaybetti

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET PİRİŞTİNA KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETTİ...

Başımız sağolsun...

8 Nisan 1952 İzmir doğumlu olan Piriştina, 1999 seçimlerinde DSP�den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiş, 28 Mart�ta yapılan yerel seçimlerde bir dönem daha belediye başkanlığı yapmaya hak kazanmıştı.

Kaynak: ntvmsnbc

En son Barış tarafından Prş 17 Hzr 2004, 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

memocan

13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:16

aaaaaaaaaa şok oldum

bildimbileli İzmir'e hizmet ediyor ve çok çalışkan biriydi ... Kalanlarına ve sevdiklerine Allah sabır versin mekanı cennet olsun

kanije
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:17
Izmir'in basi sag olsun

Ahmet Priştina vefat etti
İzmir

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ahmet Piriştina, Karşıyaka'daki evinde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. İki dönemdir İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Piriştina, 28 Mart seçimlerinde CHP'den aday olup kazanmıştı.

Olayı haber alan İzmir Valisi Yusuf Ziya Göksu ile Emniyet Müdürü Halil Tataş'ın söz konusu lojmana gittiği belirtildi.

Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da ölümle ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

8 Nisan 1952 İzmir doğumlu olan Piriştina, 1999 seçimlerinde DSP'den İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiş, 28 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde bir dönem daha belediye başkanlığı yapmaya hak kazanmıştı.

(Hürriyetim)

cinümit
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:20

daha yapıcak çok işi vardı..Allah rahmet eylesin

Viralp
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:36

Izmir'imizi Izmir'e dondurmekte buyuk cabalar harcayan e maalesef beklenmedik sekilde cok erken kaybettigimiz Belediye Baskanimizi hurmetle aniyor, herkese bassagligi diliyorum.
Kuskusuz Pristina adi Izmir tarihindeki yerini alip, sehrine ve dolayisiyla ulkesine buyuk hizmet verenler arasinda anilacaktir.

messiah_haktan

13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:42

Izmir'i Izmir yapma yolundaydi,gereginden fazla calisti desem yalan olmaz herhalde,kalp krizi de bunu gösteriyor,Izmirin ona daha cok ihtiyaci varda.Gercekten cok üzüldüm böyle bir sahsi kaybettigimiz icin,Allah rahmet eglesin,Izmir basi sag olsun.

alimemo
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:53

Şu ülkede niye iyiler erken ölmek zorunda? İzmir büyük bir insanı, dediğiniz gibi "İzmir'i İzmir yapmaya çalışan" insanı kaybetti. Allah rahmet eylesin.

Bülent
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 13:56

inanamiyorum, sok oldum...

Güzel Izmir icin o kadar cok emek vermisti ve yapacagi cok is vardi, olamaz...

Allah rahmet eylesin, yakinlarina bas sagligi dilerim...
Izmir ve Türkiye icin büyük kayip...

Emir

13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 14:00

Atatürk 57
Adnan Kahveci 44
Recep Yazicioglu 55
Ahmet Pristina 52

baskalari da vardir, bunlar ilk aklima gelenler... su insanlarin bir 10-15 yil daha yasadigini düsünsenize...

En son Emir tarafından Çrş 16 Hzr 2004, 16:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Saygili
13 yıl önce - Sal 15 Hzr 2004, 14:58

Cok üzüldüm cok. O izmirin babasi gibiydi.

Yerinde rahat uyu Piristina.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet