Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Alper K2
10 yıl önce - Çrş 10 Arl 2008, 02:28
İstanbul Maltepe Stadı

Istanbul'da 2005 yilinda ufak, ama oldukca modern ve kutu gibi bir futbol stadi hizmet'e girdi.

Bu stad 4600 seyirci, 24 basin, 176 protokol kapasiteli ve futbol disinda da Güres, Taekwando ve Fitness sporlari olanagi da sunuyor.
Isiklandirmali bu tesis'de ayrica 140 araclik bir otopark da mevcut.

Maltepe Stadi'nin bu 2 fotografi'ni Internet'de buldugum icin tugrasiz yükledim ve Maltepe yakinlari'nda oturan arkadaslari da bir kac güzel ve büyük fotograf yüklemeye davet ediyorum.

musstafa
10 yıl önce - Çrş 10 Arl 2008, 22:32

hakikaten küçük olmasına karşın güzel bir görünüm sergiliyor.Başka açılardan fotograflar varsa çok ta iyi tanımlayacagız.

mesut_tr
10 yıl önce - Çrş 10 Arl 2008, 22:50

cok kücük ama bir o kadar sahane bir stad, ben olsam kapasiteyi en az 20 binlik yapardim, yarin birgün bank asyada en az 5-10 bin kisi gelir, süper ligde ise stad cogu zaman yüzde 75 dolardi, cok modern ve muhtesem bi stad olmus, görünüs acisindan ingiliz stadlarina benziyor, keske kapasitesi 20 bin civari olsaymis, mini minnacik ama cok modern, maltepe'ye tebrikler, süper ligdeki malum takimlarimiz hala stadlarina baslayamazken maltepe böyle bir stad cikmarmis ya, helal olsun.

net'ten buldugum birkac fotoyu ekliyorum:

MALTEPE HASAN DOGAN STADI:

Buda site denetcimiz Kemal Söylemez abimizin cektigi bir resim:

fettah yıldırım

10 yıl önce - Cmt 03 Oca 2009, 01:02

özellikle kemal söylemez abinin çektiği fotoğraflar bu sayfa için bilgilendirici
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=4388&a ...p;start=15

hasan yılmazz
10 yıl önce - Cmt 07 Şub 2009, 00:37

İBB spor neden burada maç yapmıyor.Zaten taraftarları yok bari maltepede oynasınlar semtin oturanları maçı izlemeye gelir.Olimpiyat stadında çok ama çok çirkin bir görüntü ortaya çıkıyor.Büyük maçları yine oynar olimpiyatta ama diğer maçları burda oynasın.Neden oynamıyor bir türlü anlamadım....

sayfa 1
ANA SAYFA -> İSTANBUL