Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ozmann
9 yıl önce - Pzr 07 Arl 2008, 19:16

1...ÜSKÜDAR --> çamlıca tepesi

2...KADIKÖY --> moda

3...BEŞİKTAŞ --> ortaköy

cCc ugur cCc
9 yıl önce - Pts 08 Arl 2008, 00:06

KADIKÖY

Cocuklugum bu güzel yerde gecti,her döndügümde hatiralar canlanir gözümde,birde hic aklimdan cikaramiyorum her an burnumda tütüyor.Haa birde unutmadan,Yurtdisinda Kadiköylü ve Fenerbahceli olmakta ayri bir gurur..

Beykoz,Bostanci,Üsküdar,Besiktas , Eminönü hepsinin ayri degeri var gözümde,bu arada Adalarida anmadan gecemeyecegim.

Akın Kurtoğlu

9 yıl önce - Pts 08 Arl 2008, 00:10

Fatih(Suriçi) merkez olmak kaydıyla; Eyüb, Beyoğlu ve Üsküdar... Osmanlı döneminin "Bilâd-ı Selâse" (Üç Belde) yönetim birimini oluşturan meşhur ve vazgeçilmez yerleşimleri...

Akın KURTOĞLU

sedat karahallı
9 yıl önce - Pts 08 Arl 2008, 02:24

Maltepe : hayatımda önemli bir yeri var.
Adalar : kim vazgeçebilir ki.
Beşiktaş : ahhh o sahil.

aydın ceven
9 yıl önce - Sal 09 Arl 2008, 01:09

İnsan nasıl ayırabilir güzellikleri.Tanrı şehri özene bezene yaratmiş, ama yinede vazgeçilmezler var tabiki. ÜSKÜDAR : Fethi sehreden üstelik güzelim istanbul silüyetini izleyen camileri,boğaz köprüsünü gözetleyen, denizinde kız saklayan kulesiyle ! EMİNÖNÜ : Bence gerçek İstanbul. İlçeye gidenler bile ben İstanbula gidiyorum diyerek ayrılır evinden, Dünyanın hayran olduğu eserleri taşır gündüzlerinin kalabalığını gece dinlenerek geçirir. BEYOĞLU : halicin kapısı. İsti
klal caddesinin yükünü taşıyabilen ilçe bence istanbulun merkezi. ÇOK ZOR AMA SEÇİMİM VE GEREKÇELERİM. LÜTFEN DİGER İLÇELER ALINMASIN. Saygılarımla

anıl k.
9 yıl önce - Sal 09 Arl 2008, 02:24

Beşiktaş genç ama bir o kadar dingin, tarihe sahip ama modern olduğu ve yeşil olduğu için..
Kadıköy... Her şeyiyle. Özellikle de kültürel aktiviteleri
Beyoğlu tarihiyle ve içeriğiyle.

Hande D.
9 yıl önce - Çrş 10 Arl 2008, 01:22

Kadıköy:Çocukluğumun geçtiği ilçeden nasıl vazgeçebilirim ki ?

Şişli:Hemen herşeyin bulunduğu,birgün mutlaka işinizin düştüğü ilçe.

Taksim:İstanbul'un tam ortası...İstiklal caddesi ile vazgeçilmez..

engin207

9 yıl önce - Cum 12 Arl 2008, 19:01

kağıthane - doğduğumdan beri yaşadığım yer
zeytinburnu- abdi ipekçi spor salonu
eminönü- canım sıkılınca gezdiğim yer

neşetyıldız

9 yıl önce - Cum 12 Arl 2008, 19:15

İstanbul'un tarihi yarımada dediğimiz bölgesi,yani Eminönü ve Fatih arası olan bölge çok güzel ,bütün tarihi orada koklayabiliriz.

engincl

9 yıl önce - Pts 15 Arl 2008, 21:02

1- Şile; çocukluğumun geçtiği ilçe. Hala güzel. Plajları, doğası ve özellikle kış aylarındaki sakinliği ile.
2- Adalar; trafik derdinin ve gökdelenlerin olmadığı ve hiçbir zaman olamayacağı bir huzur beldesi.
3- Kadıköy; sadece Fenerbahçe stadının orda olması bile vazgeçemem için yeterli.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet