Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Yılmaz Edessa

9 yıl önce - Cum 05 Arl 2008, 14:42
Şanlıurfa - Urfa City AVMAlıntı:
Mozaik Alışveriş Merkezi Müdürü Ersin Ergün Keleş, Şanlıurfa'nın bu tür merkezlere ihtiyaç duyduğunu ve vatandaşlardan da bu yönde olumlu eleştiriler aldıkları için mutlu olduklarını belirtti. Keleş, alış veriş merkezi hakkında şu bilgilerde bulundu “17 milyon dolara yakın yatırım tutarıyla 30.000 m2 inşaat alanına sahip, ön tarafında Belediye Nikah Konferans ve Sergi salonunun yer aldığı binanın arka tarafında 22.000 m2'lik kapalı ve 60 dükkanı içeren yaklaşık 15.000 m2'lik kiralanabilir alana ve ayrıca 4 katlı otoparka sahip Mozaik Alışveriş Merkezi yer almaktadır.
Rahat ve geniş sergi alanı, 1000 kişilik konferans ve tiyatro salonu ile Şanlıurfa Belediyesi Nikah ve Sergi Salonu kentte bir kültür ve sanat merkezi olmaya adaydır. Mozaik AVM(Alışveriş Merkezi) yönetimi ve Belediye işbirliğinde gerçekleştirilecek özel sanat ve kültür etkinlikleri kentin kültür ve sanat hayatına ciddi bir canlılık getirecektir.
Migros Türk A.Ş.'ye ait Tansaş mağazası, Teknosa, İdaş, Tekin Acar, Koton, Sabri Özel, Neyir, Wenice Kids, Colin's, Ayakkabı Dünyası, Lee, Accort, Kemal Tanca, Gözgrup Optik, Sette, Tefal, Turkcell, Avea vb teknoliji, ev eşyası, giyim, kozmetik ve aksesuar mağazalarının yer aldığı Mozaik AVM' de Burger King, Gün Döner, Kumpirim, Sultanahmet Köftecisi, Tatlıcı tombak, Özsüt vb yiyecek yerleri ve kafeteryalar da bulunmaktadır. Bu marka ve firmaların sayısı, halen görüşmelerimiz sürmekte olup açılışa doğru daha da çoğalacaktır.
Üst katında yer alan 5 salonlu sineması, Playland'a ait bowling salonu ve çocuk eğlence merkezi ile Mozaik AVM aynı zamanda bir eğlence ve dinlence alanı olacaktır.
Mozaik AVM, içinde hemen hemen aranan her şeyin bulunacağı,eczane, bebek emzirme ve sağlık odalarından mescide, kuaför ve kuru temizlemeye kadar değişik ihtiyaçlara yanıt verecek , sıcak havalarda serin, soğuk havalarda sıcak bir ortamda rahat, kolay ve keyifli bir alışveriş imkanı sunacak bir yaşam alanı olacaktır.
Bunların yanı sıra Mozaik Alışveriş ve Eğlence Merkezi 500'den fazla sayıda insana çalışma alanı açacak ve Şanlıurfa için önemli bir istihdam sağlayacaktır.
Mozaik AVM yönetimi, Türkiye'de ALKAŞ Danışmanlık Hizmetleri'ni bünyesine katan uluslararası bir yönetim, danışmanlık, kiralama firması ve sektöründe dünya çapında önemli bir yere sahip Jones Lang Lasalle (JLL) tarafından gerçekleştirilecektir.
İddiamız ve amacımız şudur ki,yakın zamanda açılışını yapacak olan MOZAİK AVM, Şanlıurfa'mızda sohbetin, eğlencenin, dostluğun, kültürün, alışverişin ve sosyal hayatın merkezi olacaktır”
Daha önce "Aurispark" ismiyle projelendirilen bu yatırım, daha sonra kültürel mozaik miraslarının ortaya çıkmasıyla bu yönde değiştirildi. Şanlıurfada bu segmentte içinde bir çok mağaza ve kafeteryalar bulunduran "Abide park"a rakip geliyor. Dileriz büyük bir hızla gelişen ve değişen sosyal yaşantıya bir katkıda yakında açılacak olan "mozaik avm"den gelir.David34
9 yıl önce - Çrş 24 Arl 2008, 00:13

Güzel bir avm gibi ama proje dışında kendisini de görebilirsek daha inandırıcı olacaktır bu başlık

musstafa
9 yıl önce - Çrş 24 Arl 2008, 04:30

burayla ilgili bir fotograf çalışması yapılsa hiçte fena olmayacak.Yılmaz Edessa

9 yıl önce - Pts 29 Arl 2008, 17:22Sabah soğuk olduğundan fazla gidemedim, görmüşken çekiverdim. 1 ay içinde açılması planlanıyor.

(Kısa süre içerisinde daha ayrıntılı fotoğrafları sizlerle paylaşacağım.)


En son Yılmaz Edessa tarafından Pts 29 Arl 2008, 21:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


musstafa
9 yıl önce - Pts 29 Arl 2008, 21:39

bu alışveriş merkezi şehirdeki tek alışverişi mi yoksa başka bu boyutlarda dahası var mısayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler