Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Uludağ Yolu
123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 1
Ahmet

17 yıl önce - Cum 31 Oca 2003, 10:37
Bursa - Uludağ Yolu

Secill
15 yıl önce - Prş 03 Mar 2005, 20:05
Gökkuşağında Uludağ'a Çıkış

(+)

(+)

Bu mükemmel manzara eşliğinde dağa çıkmak kadar güzel bir sey olamazdı herhalde....

muratseren

15 yıl önce - Prş 07 Nis 2005, 17:44
Zorlu Çıkış

Bu fotoğraflar bana Uludağ'a bisikletle çıktığım günü hatırlattı çıkış 3..5 saat iniş 45 dk. Nasıl çok arantılı değil mi. Bursa Ovasını gördüğümde Sanki şehrin sıcaklığı yüzüme vurmuştu o gün. Bir başka sevmiştim Bursayı.....

Emre_Uzan
14 yıl önce - Sal 22 Ksm 2005, 00:11
Uludağ Yolu

(+)

(+)

Anıl

14 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 22:28

24 Aralık 2005 Cumartesi günü Uludağ'a gittim.

Topçular'da vapurdan indikten sonra inanılmaz bir tipi bastırdı   Bursa öncesi Orhangazi ilçesinde tepeye çıkarken karşıdan bir tır iniyordu aşşağı yönde, gözümü kırpana kadar kayboldu.   Yolun ortasına düşmüş.
Herkes kayıyordu, Allah'tan ben hazırlıklıydım. Sanırım önümdeki Clioda hazırlıklıydı. Aralardan oradan buradan vakumlu kar lastikleri ile atlattım. Koca tepeyi bir ikimiz aştık. Şansımıza arabalarda tam yan dönüp yolu kapamadı. (Şiddet ile tavsiye ederim. Michelin Alpin vakumlu kar lastiği. Ihtiyacınız olursa aklınız olsun: 210 km sınırlı. %10 daha fazla benzin yaktırıyor fakat kasımda takın martta çıkartın. 4 tanesi 500YTL,  normal Michelin lastik ile aynı para vede çivili gibi ses yapmıyor. Normal lastik ile aynı...)

Niye anlattım bunu. O sırada bile benim wowturkey.com ruhum ortaya çıktı vede fotoğrafını çektim bu vahim durumun.   Cliocuda önümdeki mavi arabalı vatandaş.
Bunuda koyacak biryer olmadığı için buraya koyuyorum ekliyorum:

(+)

Daha sonra Uludağ'a kadar geldim. Bu sefer Jandarma'ya takıldık. Adam arka çeker kar lastikli SUVları (cip mi yazılıyor Türkçe'de jip mi? bilmiyorum, neyse) beni bırakmadı. Deli etti, birde zincir taktım yepyeni lastiklerin üstüne  
Bu resimlerde dağdan inerken çektiklerim. 25 Aralık 2005 Pazar. Güney Villa restoranı var inerken. Müthiş etleri. Kendin pişir kendin ye için tavsiye ederim...

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA