Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Nazmi
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 18:38
Türkiye İspanya Maçı Kayseri Kadir Has Stadında Oynanacak


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal başkanı Mehmet Özhaseki bitme aşamasına gelen Kadir Has Stadı'nda incelemelerde bulundu.
Özhaseki, "Futbol Federasyonu ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüştük. 14 Nisan'daki Türkiye- İspanya Dünya Kupası eleme maçı büyük olasılıkla Kayseri'de oynanacak" dedi.

Kaynak:
www.sporx.xom
www.ajansspor.com

Türkiye - İspanya maçının Kayseri'de oynanması stadyumun bitirilmesine bağlıymış.Stadyumun 1 ocakta bitirilmesi planlanıyor,maç ise 14 nisan da.Bu demek oluyorki Türkiye İspanya maçı 14 nisanda Kadir Has Stadyumunda oynanacak.Özhaseki;federasyon ve Fatih Terim'le görüşmüş,ayrıca Türkiye İspanya maçı Kadir Has Stadyumu içinde açılış maçı olacakmış.

Şimdi asıl iş Kayseri'li futbolseverlere düşüyor.Bir Kayserili olarak ben inanıyorumki ,milli takımımıza gereken desteği verip,bu maçtan alnımızın akıyla çıkacağız.Şehrimizle,stadyumumuzla,insanlarımızla,Türkiye'nin İstanbul ve Ankaradan ibaret olmadığını cümle aleme göstermiş olacağız.


Zafer

11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 18:44

Öncelikle 1 Ocakta ciddi ciddi fiyasko denilmeyecek şekilde maç için eksiksiz bir stad sunabilecekmiyiz ben onun telaşı içindeyim..


Yanlış hatırlamıyorsam bu maç hem Kayserinin ilk milli maçı hemde Kadir Has Stadyumunun açılış maçı olacak..

Gereken ilgi ve alakayı Kayserili dostlarımızın yanı sıra bu wowTurkey aracılığıyla milyonlarca kişi bu stadı (Türkü yabancısı, uzaktaki yakındaki) inceledi ve görmek için şehrimize bir kısmı teşrif edecek, omuz omuza bir milli maç izlemek ve ilklerin maçını galibiyetle süslemek istiyoruz..Samir Savalan

11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 18:48

Sizde bir karar verin artık!Bursada mı oynanacak Kayseride mi???
Galiba sonunda Bakü de oynanacak!


m_akpinar
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 18:51

Bursa mı? Kayseri mi?
Eğer stad o tarihe tamamıyla hazır olursa kesinlikle Kadir Has'da oynanmalı. İspanyollar ve tüm dünya görsün yeni stadımızı. Kadir Has görücüye çıkmış olacak yani.


Hasan Durmuş
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:00

Bence çok güzel bir haber. TÜRKİYE nin en modern stadına da böyle kaliteli bir maç yakışır. Hadi Hayırlısı
Kayseri li komşu hemşehrilerimizi kıskanmamak elde değil. Çok güzel bir stada kavuşacaklar Darısı Bizim SİVAS a Yiğidolarımızahahmetd

11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:03

Kadir has stadınına yakışır bir açılış macı olur. Ama eksiklerin görülmesi için daha önce bir kaç maç yapılması ispanya macı öncesi daha iyi olur gibime geliyor. Bu stad ve maç Kayseri tarihi için bir ilk olacaktır. Sabırsızlıkla açılmasını bekliyoruz.....

deniz_levent_
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:28

@hahmetd arkadasin dedigi gibi,

Eksiklerin gorulmesi icin bir iki deneme maci yapilmasi iyi olur kanisindayim.
mesela, Paraguay ile subat ta ozel mac yapacagiz, stad yetisse deneme icin iyi bir zaman olur subat-paraguay maci.

Stad icin en ozel ve anlamli acilis bu olsa gerek. (Milli Takim maci.)

ps:
Tribunler sanki sahanin icindeymis gibi bir gorunumu var, stadin resimlerinde dikkatimi ceken en onemli husus budur simdilik... birde seyircili gordukten sonra,ambians yonunden de bir yorum getirebilirim.


kemalcanhakkı

11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:29

Hani Bu Mac Bursa'da Oynanacaktı
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=75752


Nazmi
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 20:28

ajansspor'daki habere göre;
FİFA'ya 15 Ocak'a kadar federasyonun yer bildirme zorunluluğu varmış,Haseki büyük ihtimalle bitiririz diyor.Ayrıca federasyon ve Fatih Terim'de maçın yeni stadyumda yapılmasını çok istiyorlarmış.
Umarım stadyum bir an önce bitirilir ve ilk defa Kayseri'de maç yapacak olan milli takımımız sahadan galibiyetle ayrılır.


gurcancihangir
11 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 21:10

Yetkililerde henüz belirleyemedi nerede oynanacağını. Seçenekleri kamuoyuna sunuyorlar. Siz seçin biz oynayalım diyorlarsayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET